Dodejte na jaře svému bytu šmrnc.

Dodejte na jaře svému bytu šmrnc.

Dodejte na jaře svému bytu šmrnc.

Dodejte na jaře svému bytu šmrnc. Důmyslná světla z přírodních materiálů vám v tom pomohou.

Paní zima sice asi ještě neřekla své poslední slovo, ale jaro si do bytu můžete pustit už teď. Zkuste to třeba s novým světlem, které má vtip a švih a navíc je z přírodních materiálů. Nová česká značka claro. jich za rozumnou cenu nabízí nepřeberné množství… Stačí si jen vybrat.

Stolní lampa GLINT

Neobvyklé tvary této stolní lampy přitahují jako magnet – jak by taky ne, když její korkové tělo magnet opravdu ukrývá. Díky němu vás tahle lampa nikdy neomrzí, protože dokáže hravě měnit polohy, a je tak nejen krásná, ale i velmi praktická. Její magnetickou podložku můžete využívat také jako poličku na knihy, drobnosti nebo CD. Stolní lampa GLINT je k dostání s černou či bílou magnetickou podložkou a se žlutým, černým, modrým nebo i červeným přívodním kabelem. Slušet tak bude opravdu každému interiéru.

 

Cena: 4.290,- Kč

Závěsné stropní svítidlo AVISPA

Tyto svítící včely se zadečkem z jasanového dřeva rozhodně nenechají nikoho chladným a nepochybně vykouzlí úsměv na tváři. Můžete je nechat proletět nad kuchyňským stolem, pracovním koutem nebo třeba na chodbě. Určitě se jim u vás bude líbit a odmění vás za to tím, že vám na vše báječně posvítí.


 

Cena: 1.980,- Kč

Svítidlo MOSAICO

Dvouřadé stínítko tohoto světla s pečlivě vyřezanou strukturou mozaiky dokáže po rozsvícení vykouzlit na stěnách pokoje fascinující stínohru, které se nebudete chtít vzdát. Světlo jako by se v ní slévalo z tisíce zářících střípků plných fantazie a vzpomínek.

 

Cena: 6.490,- Kč

Dotyková stolní lampa PRISMA

Když ho rozsvítíte, dostanou stěny hranolu z masivního jasanového dřeva příjemnou teplou barvu, jako stvořenou pro relaxaci nebo chvilku s knížkou.

Světlo, které z dotykové lampy PRISMA vystupuje, je plné domácí pohody a tepla a vypadá, jako by vycházelo z krbu. Domácí teplo a útulnost, které tohle světlo umí navodit, jsou přímo hmatatelné.

 

Cena: 4.490,- Kč

Všechny produkty lze zakoupit v showroomu claro., Národní třída 27, Praha nebo na e-shopu www.claro.cz.