Do turné ROAD TO ABBEY ROAD Mekyho Žbirky zbývají čtyři měsíce!

Do turné ROAD TO ABBEY ROAD Mekyho Žbirky zbývají čtyři měsíce!

Do turné ROAD TO ABBEY ROAD Mekyho Žbirky zbývají čtyři měsíce!

Do turné ROAD TO ABBEY ROAD Mekyho Žbirky zbývají čtyři měsíce!

Čtyři měsíce před začátkem turné ROAD TO ABBEY ROAD je bratislavský koncert zcela vyprodaný a na pražský koncert (16.9.2016) zbývá poslední desítky vstupenek. Prodej vstupenek na zbývající koncerty v Ostravě (18.9.2016) a Košicích běží rychlým tempem a koncerty budou velmi brzy také zcela zaplněné.

 

Přípravu na jediné velké koncerty v roce 2016 v rámci turné ROAD TO ABBEY ROAD bere Miro Žbirka velmi vážně. S kapelou v opravdu mezinárodním složení zkouší střídavě v Praze a v Londýně. Mekyho sestava na koncertech bude ve složení Honza Horáček, Honza Ponocný, Karel Heřman, Aleš Zenkl a Kryštof Mašek. Tento český tým doplnil producent ze studia Abbey Road Rob Cass, kytarista Pearse MacIntyre, slavný bubeník Blair Cunningham a textař alba MIRO, legendární člen kapely CREAM, Pete Brown.

„Velmi mne potěšilo, že Blair Cunningham, který hrál s Paulem McCartneym a mnoha dalšími přišel na zkoušku dokonale připravený. Byla radost sledovat, jak hraje sklady z nového alba MIRO, ale i skladby Zažni nebo Múr našich lások, která se mu velmi líbila, přestože z ní nerozuměl ani slovo. Společně s kapelou intenzivně pracujeme na tom, abychom divákům co nejlépe zahráli skladby, které provázely mojí hudební cestu až do legendárního studia Abbey Road. Velmi se na to těším a děkuji za velký zájem … a slibuji, že i přidáme.“ řekl s typickým humorem Miro Žbirka.

 

Na čtyřech exkluzivních koncertech (16.9. Praha, 18.9. Ostrava, 20.9. Bratislava a 22.9. Košice), na velkém podiu se scénou, která bude připomínat jedinečnou atmosféru studia v Abbey Road si po letech Miro Žbirka opět zazpívá na jednom podiu s Marikou Gombitovou.

Podrobnosti na o turné: www.roadtoabbeyroad.cz