Do nového roku s novými výzvami

Do nového roku s novými výzvami

Do nového roku s novými výzvami

Nový rok je pro mnohé i novým začátkem. Novoroční předsevzetí jsou jeho neodmyslitelnou součástí, přestože nám často nevydrží příliš dlouho. Pokud jste si dali za cíl zpevnit své tělo, začít se o sebe více starat či případně shodit nějaká ta kila navíc, jistě vás zaujme aktuální nabídka v prodejnách KiK.

Pokud svou píli upnete jen na jediný cíl, budete svou motivaci ztrácet velice rychle. Proto je dobré si stanovit menší cíle a výzvy v různých činnostech. Jejich splnění vás pak může nabudit k plnění dalších, možná i náročnějších úkolů.

Cvičení

Posilovací expandér, 139 Kč             Bluetooth sluchátka, 529 Kč                   Podložka na cvičení, 139 Kč Činka 2ks, 139 Kč

Začít cvičit je asi nejčastější novoroční předsevzetí. Jestli se chcete pravidelně hýbat, je dobré udržet si motivaci co nejdéle. Samotné cvičení v posilovně nebo doma není příliš zábavné. Pokud do něj zapojíte i různé pomůcky, možná pocítíte lepší účinnost cviků, a navíc nebudou tak jednotvárné.

Zdravá stravKráječ na ovoce a zeleninu Dicer Pro, 349 Kč


Dózy na potraviny, 139 Kč

Při hubnutí hraje mimo cvičení velkou roli dozajista také strava. To je fakt, který bychom neměli opomíjet. Při přípravě zdravých pokrmů vám mohou pomoci například praktické kráječe ovoce a zeleniny Dicer Pro či dózy, do kterých si můžete předem připravit jídlo na celý den.

Čistá domácnostVileda Ultramat mop, 529 Kč

Zametač Clever Clean, 229 Kč

Sušák na prádlo, 159 Kč

Psychickou pohodu ovlivňuje i prostředí, ve kterém trávíme čas. Uklizená a čistá domácnost nám může pomoci se lépe soustředit na důležité věci a třeba i na naše předsevzetí. Kdo by však chtěl uklízením trávit dlouhé hodiny? Díky šikovným pomocníkům bude vaše domácnost uklizená raz dva!