DJ SNAKE jako PUMA ambasador nových tenisek MIRAGE

DJ SNAKE jako PUMA ambasador nových tenisek MIRAGE

DJ SNAKE jako PUMA ambasador nových tenisek MIRAGE

Globální sportovní značka PUMA navázala partnerství s proslulým francouzským DJ a hudebním producentem Williamem Sami Étienne Grigahcine, známým jako DJ Snake, který se stane globálním ambasadorem nejnovější verze tenisek PUMA Mirage inspirovaných elektronickou taneční hudbou.

„Jsem fanouškem módy a teniskové kultury, proto si možnosti stát se zástupcem značky PUMA velmi vážím a vím, že můj šatník se rozšíří o několik nových přírůstků,“ řekl DJ Snake. „Jako sběratel a milovník tenisek jsem vždy sledoval, jaké modely PUMA představuje, a některé z nich jsem i ukázal ve svých videích nebo tanečních párty. Prostřednictvím tohoto partnerství podpořím a přinesu nový pohled na Mirage, jednu z mých oblíbených siluet PUMA.“

Model Mirage OG byl poprvé představen před více než půl stoletím, původně jako lehká atletická obuv a znovu představen jako běžecká bota v 90. letech.

„DJ Snake je skvělým přírůstkem do naší rodiny,“ uvedla Heiko Desens, globální ředitelka designu a inovací značky PUMA. „Když jsme se rozhodli model Mirage přivést z archivu zpět na scénu, bylo důležité mu dát dnešní perspektivu. Propojení s DJ a elektronickou taneční hudbou se zdálo přirozené, protože stejně jako Mirage i elektronická hudba z dílny DJ získala významnou popularitu v 70. letech. Tenisky a hudba byly pro mladistvé vždy součástí kultury, kdo by tedy byl lepší tváří Mirage než DJ Snake?“

Bota Mirage Tech značky PUMA je součástí rostoucí řady stylů Futro a kombinuje v sobě retro futuristické prvky. Tento vyšperkovaný model provokuje až psychedelickými kombinacemi barev, poutavými materiály a futuristickými elementy inspirovanými světelnými efekty, energií a atmosférou typickou pro nekonečné taneční párty.

DJ Snake je jedním z nejznámějších hudebních umělců a DJ celé generace. Po svém mezinárodním průlomu singlem „Turn Down for What“ v roce 2013 se DJ Snake rychle stal jedním z 10 nejlepších hudebních umělců všech dob. S playlistem zahrnujícím ikonické singly jako „Taki Taki“ (s Ozunou, Cardi B, Selenou Gomez), „Lean On“ (s Major Lazerem, MØ) a „Let Me Love You“ (s Justinem Bieberem), je jeho vliv na svět moderní hudby nepopiratelný. Fanoušci se mohou těšit, že v roce 2021 uslyší spoustu nových singlů z dílny DJ Snake. 

Nový model Mirage Tech bude k dispozici za cenu 2 599 Kč koncem března v prodejnách Footshop, Queens, UrbanStore, Dual Sport, Shooos, Aranburu a Shoes Industries nebo na puma.com. Další barevné odstíny a nové designy Mirage se objeví v průběhu roku 2021.

PUMA

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Již více než 70 let PUMA neúnavně posouvá svět sportu a kultury vpřed vytvářením rychlých produktů pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu ale i celý módní svět. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf a stichd. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 16 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu. Více informací najdete na https://about.puma.com/.