Dítě, které v noci našlo slunce

Dítě, které v noci našlo slunce

Dítě, které v noci našlo slunce

Knižní novinka: Dítě, které v noci našlo slunce

Strhující dobrodružství o odplatě a odpuštění, nenávisti a moci lásky pokřtí Simona Stašová


LUCA DI FULVIO V PRAZE a Simona Stašová pokřtí jeho novou knihu Dítě, které v noci našlo slunce již tento čtvrtek.
KDY: Čtvrtek 10. listopadu 17:00
KDE: Knihy Dobrovský, OC Arkády Pankrác
Křtí: Simona Stašová

 

Známý bestsellerista Luca Di Fulvio přichází s novým románem Dítě, které v noci našlo slunce, jenž čtenáře uchvátí dokonale promyšlenou zápletkou a gradujícími emocemi. Luca Di Fulvio se proslavil především knihou Dívka, která se dotkla nebe, přeloženou do několika světových jazyků, v Čechách se jí prodalo přes 11 000 výtisků. Pozornost vzbudil i jeho následující román Chlapec, který rozdával sny. Novinku Dítě, které v noci našlo slunce vydává Knižní klub v Edici světový bestseller.

 

Raühnval, bohaté knížectví ve východních Alpách. Mladý Marcus tam vede privilegovaný život jako syn zdejšího lenního pána. Až do dne, kdy dojde ke strašlivému krveprolití, při kterém je vyvražděna celá jeho rodina i všichni ostatní obyvatelé hradu. Marcus přežije díky pomoci Eloisy, dcery porodní báby, a prostí vesničané ho přijmou mezi sebe. Vláda krutého nového knížete však způsobí, že v Marcusově nitru brzy začne zrát odvážný plán – chce bojovat za svobodný a spravedlivý život nejen pro sebe, ale i pro všechny ostatní nevolníky v knížectví. Při naplňování tohoto záměru se neustále střetává s nejtemnějšími stránkami lidské existence. Navíc hrozí, že přijde o to nejcennější, co má...

Luca Di Fulvio se narodil v roce 1957 v Římě, kde dnes žije a pracuje jako spisovatel na volné noze. Než se začal věnovat psaní, vystudoval dramaturgii na Accademia Nazionale d´Arte Drammatica Silvio D´Amico a založil divadelní společnost La Festa Mobile. Divadlo vedle autorského psaní zůstalo jeho celoživotní vášní.

Luca Di Fulvio: Dítě, které v noci našlo slunce
Vydává Knižní klub, 600 stran, doporučená cena 449 Kč