Dětské knižní novinky listopad

Dětské knižní novinky listopad

Dětské knižní novinky listopad

Věděli jste, že Louis Braille vynalezl písmo pro nevidomé v 15 letech nebo že nejmladší dívce, která vystoupala na Mount Everest, bylo necelých 14 let? Kniha Příběhy pozoruhodných dětí představuje osudy 29 výjimečných mladých lidí, které spojuje odvaha, nezdolnost a obrovská píle.
Slavná sbírka kratičkých, ale o to děsivějších příběhů, duchařských historek, městských legend a strašidelných písniček a říkadel vyšla pod názvem Noční můry z temnot a je určena pro děti i dospělé, co se rádi bojí. 
Amálie Zubatá a zloděj paměti je už třetí pokračování příběhů malé upírky Amálie a jejích kamarádů. Tentokrát se budou snažit zachránit zapomínající obyvatele Záhrobně.
Nejstylovější tučňák je rozhodně ten z knížky Pan Tučňák a ztracený poklad, který se se svým pavoučím parťákem Emilem vydává na své první opravdické dobrodružství.
Už počtvrté má problémy se svými rodiči Louis. V knize Jak upgradovat rodiče se snaží vymyslet způsob, jak je přimět, aby zrušili ten příšerný zákaz tabletů, mobilů a počítačů.