Dětská móda s oblíbenými animáky

Dětská móda s oblíbenými animáky

Dětská móda s oblíbenými animáky

Dětská móda s oblíbenými animáky

Snad každé dítě zbožňuje animované filmy a seriály. Dnes jich existuje celá řada, ale nestárnoucí klasikou je Mickey Mouse, který letos dokonce oslavil 90 let! V prodejnách KiK najdete nyní novou kolekci dětského oblečení se slavným Mickeym, ale i spoustou dalších animovaných postaviček.


Ačkoliv je Mickeymu už devadesát let, stále se těší velké oblibě, a to nejen mezi dětmi. Jeho kamarádku Minnie mají děti také velmi rády. Obě postavičky se objevují i na módních kouscích. KiK nyní nabízí povedené dívčí oblečení právě s Minnie. Vaše dcerky z nich budou určitě nadšené!

Tajemná hrdinka Kouzelná beruška je postava z animovaného seriálu, jenž si u nás už získal své příznivce. Mladá slečna se superhrdinskými schopnostmi je pro téměř každou holčičku velkým vzorem. Šatičky, mikina nebo snad tričko? Tyto a další povedené kousky nyní nabízí nová kolekce dětského oblečení v KiKu.


Nezapomínáme ani na ty nejmenší. Pro své miminko si v KiKu můžete vybrat z pestré nabídky kojeneckého oblečení. Třeba roztomilé dupačky nebo tepláčky s myškou se budou do vaší výbavy pro miminko skvěle hodit!