Deset ocenění GOOD DESIGN Awards pro Logitech

Deset ocenění GOOD DESIGN Awards pro Logitech

Deset ocenění GOOD DESIGN Awards pro Logitech

Deset ocenění GOOD DESIGN Awards pro Logitech

 

Společnost Logitech® (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) získala deset ocenění GOOD DESIGN Awards za rok 2018. Je to už osmý rok po sobě, co produkty společnosti Logitech a jejích čtyř značek toto prestižní ocenění získaly.

Tweetujte: @Chi_Athenaeum ocenila @Logitech 10 cenami GOOD DESIGN Awards za design produktů v roce 2018. Již osmý rok po sobě. Více na: https://blog.logitech.com/2019/01/20/logitech-takes-home-10-wins-at-the-2018-good-design-awards/

Vítěznými produkty v roce 2018 jsou:

●     Klávesnice Logitech CRAFT Advanced Keyboard

●     Pero pro iPad Logitech Crayon

●     Trackball Logitech MX ERGO

●     Konferenční kamera Logitech Rally

●     Hráčské RGB reproduktory Logitech G560 LIGHTSYNC PC Gaming Speaker

●     Hráčská myš Logitech G Pro Wireless Gaming Mouse

●     Hráčsky headset Logitech G Pro Headset

●     Reproduktory Ultimate Ears BLAST + Ultimate Ears MEGABLAST

●     Reproduktory Ultimate Ears BOOM 3 + Ultimate Ears MEGABOOM 3

●     Sportovní sluchátka Jaybird Tarah Pro

„Je nám velkou ctí získat ocenění GOOD DESIGN Awards,“ prohlásil Alastair Curtis, ředitel designu společnosti Logitech. „Tato ocenění jsou uznáním za péči, kterou jsme ve společnosti Logitech věnovali inovacím u všech našich značek mezi něž patří Logitech, Ultimate Ears, Jaybird a Logitech G. Myslíme na naše zákazníky a stavíme design do centra pozornosti u všeho, co tvoříme. Díky tomu můžeme produkty přizpůsobit jejich jedinečným potřebám a zájmům, a usilovat tak o vytvoření něčeho skutečně výjimečného.“

Ceny GOOD DESIGN Awards jsou jedním z prestižních ocenění světa v oblasti designu a inovace. Získávají je již více než sedm desetiletí produkty a tvůrci v oblasti designu a výroby. Organizace každoročně vybírá inovativní produkty z celého světa s průmyslovým, užitkovým a grafickým designem. Ocenění uděluje Chicagské muzeum architektury a designu (Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design) ve spolupráci s Evropským centrem pro architekturu, umění, design a urbanistické studie (European Centre for Architecture, Art, Design and UrbanStudies).

O společnosti Logitech

Logitech navrhuje a vytváří produkty, jež zaujímají místo v každodenní interakci lidí s digitálními technologiemi. Před více než 35 lety začala společnost Logitech propojovat lidi pomocí počítačů a nyní její produkty lidi spojují také prostřednictvím hudby, počítačových her, videa. Mezi značky společnosti Logitech patří Logitech, Ultimate Ears, Jaybird, Logitech G, Blue Microphones a Astro Gaming. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Více informací o společnosti Logitech můžete získat na webových stránkách www.logitech.com, firemním blogu, Facebooku nebo na Twitteru s hashtagem @Logitech.