DEICHMANN - Vyzbrojte se do hor

DEICHMANN - Vyzbrojte se do hor

DEICHMANN - Vyzbrojte se do hor

Chystáte se na výlet do hor? I když je zatím tato zima spíš mírnější, nepodceňte ji a vhodně se obujte. Počasí v horách je proměnlivé a často nepředvídatelné, a proto se nevyplatí riskovat procházku pouze v běžné městské obuvi. Vsaďte na stylové funkční sněhule z kolekce Deichmann, a mějte své chodidla v teple a v suchu po celou dobu.

Studené a promočené boty dokážou celý výlet pořádně znepříjemnit. Nenechte si pokazit radost z pobytu na čerstvém vzduchu a vklouzněte do hřejivých a nepromokavých sněhulí. Vyberte si z modelů z kolekce Deichmann, které nejenže splní svou funkci, ale navíc hezky doladí i váš zimní look.

Nejvhodnější jsou modely se zabudovanou Tex membránou, která udržuje optimální prostředí pro chodidla i během zhoršených klimatických podmínek. Funkční vrstva membrány se nachází pod svrškem obuvi a snižuje pronikání vody do vnitřku bot. Dostatečně velké póry v membráně současně propouští ven tělesnou vlhkost z obuvi, díky čemuž vytváří uvnitř sněhulí příznivé klima. Aby mohla funkční membrána správně fungovat, je samozřejmostí pravidelně obuv impregnovat. Pokud se chystáte do náročnějšího horského terénu, volte navíc model se silnější podešví a drážkami, která přilne lépe k povrchu a hravě si poradí i s náledím.

Tak už máte vybráno?

Představujeme ukázku sněhulí z aktuální kolekce Deichmann.