DEICHMANN - Vykrocte do zimy v pohodlnych farmarkach

DEICHMANN - Vykrocte do zimy v pohodlnych farmarkach

DEICHMANN - Vykrocte do zimy v pohodlnych farmarkach

Nový vlněný kabát vám dělá velkou radost, ale pořád přemýšlíte, co si k němu obout? Objevte novou kolekci obuvi Deichmann a pořiďte si hřejivé farmářky, které nedají zimním mrazíkům šanci!

Patří kozačky na podpatku k vaší nejoblíbenější zimní obuvi? I když jim sofistikovanost a eleganci není možné upřít, dopřejte svým nohám čas od času zasloužené pohodlí.

Komfortní kozačky s nízkou profilovanou podešví, tzv. workery neboli farmářky, jsou v tomto případě ideální volbou!

Působíte na okolí jako něžná dívka, nebo naopak jako drsná rockerka? Zbožňujete módní trendy, nebo preferujete nadčasovou ležérní módu? Z nové kolekce stylových farmářek Deichmann si zaručeně vyberete v každém případě! Kromě klasických modelů v hnědých a neutrálních barvách jsou v nabídce i farmářky ve svěžích pastelových nebo sytých výrazných tónech. Toužíte upoutat obuví na první pohled? Vsaďte na designové modely v lakovaném vzhledu nebo farmářky v imitaci zvířecí kůže. Zajímavé detaily v podobě efektního prošívání, kombinace barev a materiálů nebo ozdobného šněrování dodají i jednoduché obuvi šmrnc!

Na obuvi se opravdu nevyplatí šetřit. Zainvestujte do kvalitního zimního obutí, vaše chodidla vám za to poděkují. V kolekci Deichmann najdete kromě farmářek ze syntetických materiálů i modely z hladké kůže. Některé z nich jsou navíc vybavené TEX membránou, která udržuje optimální prostředí pro chodidla i během zhoršených klimatických podmínek. Funkční vrstva membrány se nachází pod svrškem obuvi a snižuje tak pronikání vody do jejího vnitřku. Póry v membráně jsou současně dostatečně velké na to, aby propustily ven tělesnou vlhkost z obuvi, díky čemuž vytváří uvnitř boty příznivé klima.

Přemýšlíte, s čím tuto robustní obuv kromě džínů nosit? Sice si farmářky rozumí především s ležérním stylem oblékání, můžete je ale obout i k zimním šatům nebo k plisované sukni. Představivosti se meze nekladou!