DEICHMANN - V dandy stylu

DEICHMANN - V dandy stylu

DEICHMANN - V dandy stylu

Podzimní počasí už naplno ukazuje svoji tvář, ale do kozaček se vám zatím ještě nechce? Inspirujte se nadčasovým dandy stylem a vklouzněte do módních šněrovacích polobotek.

Stylové podzimní polobotky najdete i v nové kolekci Deichmann. Vneste do svého podzimního outfitu špetku pánské elegance v podobě atraktivních šněrovacích modelů. Letos jsou v módě zejména kousky v lesklém provedení s výraznou profilovanou podešví.

Kromě klasiky v podobě jednoduchých černých polobotek se můžete těšit i na poutavé modely v podzimních tónech, od šedé přes olivově zelenou až po tmavě modrou barvu. Trendem jsou také extravagantní polobotky v zářivé bílé barvě s kontrastními černými detaily a masívní podešví. Troufnete si na ně?

Pokud byste si měli vybrat jedny boty, které vás budou provázet celým podzimem, vsaďte na šněrovací obuv v pánském stylu. Ta se vám v botníku rozhodně neztratí. Můžete ji nosit na sto způsobů a pořád budete vypadat skvěle. Hodí se ke kostýmku, k plisované sukni, romantickým šatům, ale také k outfitům v rockovém stylu. Módním kombinacím se meze nekladou.

Představujeme ukázku šněrovacích polobotek z aktuální kolekce značky Deichmann.