DEICHMANN - Ta šelma ve vás...

DEICHMANN - Ta šelma ve vás...

DEICHMANN - Ta šelma ve vás...

Zvířecí vzory jsou opět v módě! Seznamte se s jedním z nejžhavějších trendů této sezóny! Vpusťte do šatníku dávku stylové divočiny v podobě atraktivních leopardích kousků. Probuďte v sobě dravou šelmu!

Zvířecí motivy se objevují také v kolekci Deichmann pro jaro/léto 2019. Oživte svůj outfit atraktivní obuví či kabelkou s leopardím vzorem. Vsaďte na designové modely, ve kterých zaujmete na první pohled.

Patří ležérní styl oblékání k vašemu nejoblíbenějšímu? Rozzařte svůj městský look originálními leopardími teniskami. Ty, kdo preferují klasický vzhled, mohou obout bílé tenisky s drobnými detaily v podobě zvířecích vzorů. Příznivkyně extravagance si troufnou na výrazný leopardí model. I na žhavém trendu sezóny, chunky teniskách, se objevují zvířecí motivy. Okořeňte svůj vzhled a udělejte rozruch v ulicích v jedinečných modelech na robustní platformě.

Podtrhněte svoji ženskost v přitažlivé leopardí obuvi na vysokém podpatku. Nechte boty vyniknout v kombinaci s jednoduchým minimalistickým outfitem. Staňte se neodolatelnou femme fatale. Nejsou jehlové podpatky pro vás to pravé ořechové? Vklouzněte do pohodlných, ale zároveň stylových balerín, ve kterých dokážete běhat od rána do večera.

Těšíte se už na vysněnou letní dovolenou? Zkraťte si netrpělivé čekání na slunečné dny u moře a doplňte svou dovolenkovou výbavu o nepřehlédnutelné sandálky či pantofle s leopardím motivem.

Jak vidíte, leopardí vzor prolíná celou kolekcí, je jen na vás, který styl zvolíte.