DEICHMANN predstavuje kolekci Kendall + Kylie

DEICHMANN predstavuje kolekci Kendall + Kylie

DEICHMANN predstavuje kolekci Kendall + Kylie

O slavných sestrách Jennerových jste určitě už nejednou slyšeli. Tyto mladé dámy, známé z reality show Keeping Up With The Kardashians, jsou nejen krásné, ale také velmi úspěšné. Kylie Jenner se ve svých 21 letech stala nejmladší miliardářkou v historii, a to díky úspěchu kosmetické značky, kterou vybudovala. Starší Kendall je světoznámou modelkou.

Už v roce 2012 vytvořily značku KENDALL + KYLIE a od té doby daly vzniknout několika vlastním kolekcím a kampaním ve spolupráci s jinými značkami. Nyní navrhly kolekci kabelek ve spolupráci se značkou Deichmannn. Kolekce je k dostání exkluzívně online v e-shopu Deichmann!

Osvěžte svůj podzimní šatník originálním doplňkem z kolekce Kendall + Kylie! Najdete v ní nejen klasické kabelky typu shopper, ale také módní crossbody kabelky či městské batůžky v jedinečném designu.

Patříte k ženám, které na sebe rády poutají pozornost? V tom případě jsou kabelky Kendall + Kylie stvořené přímo pro vás! Modely odrážejí aktuální módní trendy. Kabelka či batůžek v metalickém holografickém odstínu, se zvířecím vzorem, nebo v lakovaném vzhledu propůjčí vašemu looku punc luxusu a extravagance.

Kráčejte podzimem stylově a udělejte si radost novou kabelkou! Správná žena jich přece nemá nikdy dost.

Dovoluji si vám zaslat ukázku kabelek a batohů z kolekce Kendall + Kylie pro Deichmann.