DEICHMANN - Metalické odstíny obuvi z vás udělají hvězdu!

DEICHMANN - Metalické odstíny obuvi z vás udělají hvězdu!

DEICHMANN - Metalické odstíny obuvi z vás udělají hvězdu!

Metalické odstíny jsou trendem už několik sezón. Pokud vám tedy v botníku ještě pořád chybí, je nejvyšší čas to napravit! Nechte se zlákat třpytivými tóny drahých kovů a blýskněte se v půvabné obuvi z kolekce Deichmann.
Metalické barvy prolínají celou kolekcí, od tenisek přes lodičky až po žabky.

 

Dopřejte nohám zasloužený relax v pohodlných vzdušných sandálkách či pantoflích z nové kolekce Deichmann. Jedním z nejvýraznějších hitů sezóny jsou výrazné platformy, často efektně zdobené, a nechybí právě ani u metalických sandálů.

 Kovový lesk nádherně podtrhne opálení. Obujte své nohy do třpytu noční oblohy nebo svitu letního slunce. Překvapilo vás chladnější ranní počasí nebo letní déšť? Metalického trendu se ani tak nemusí vzdát. Vklouzněte do originálních slip-onů, espadrilek nebo mokasín.

Více na www.deichmann.cz


 

Kontrast k již zmíněným robustním podešvím představují romantické páskové sandálky a minimalistické žabky. Obuv z aktuální kolekce často kombinuje více trendů v jednom modelu – metalické barvy, slaměné podešve a zvířecí vzory. Stačí si jen vybrat, jestli si troufnete na jeden výrazný trend nebo na extravagantnější kombinace.