DEICHMANN - Kracejte podzimem ve stylove Chelsea obuvi

DEICHMANN - Kracejte podzimem ve stylove Chelsea obuvi

DEICHMANN - Kracejte podzimem ve stylove Chelsea obuvi

Podzim s sebou kromě nádherně zbarvené přírody přináší také nižší teploty. Po ránu si oblékáme teplejší kabáty, halíme se do šál a čepic, ale na kozačky to přeci jenom ještě není. Vyzbrojte se do nepředvídatelného listopadového počasí stylovou Chelsea obuví.

Kotníková obuv s pružnou gumovou vsadkou je do podzimních dní jako dělaná. Objevte novinky z aktuální kolekce Deichmann a vpusťte do svého sezónního botníku dávku britské ležérní elegance v podobě stylové Chelsea obuvi. Takovýto nadčasový a univerzální kousek by vám v podzimní garderobě rozhodně neměl chybět. Hodí se nejen k džínům a kalhotám, ale perfektně doplní i sukni, šaty nebo business kostýmek.

Jaké kousky se letos nejvíc nosí? V kolekci Deichmann si můžete vybrat z Chelsea obuvi na nízkém i vyšším blokovém podpatku, i z modelů na profilované podešvi.

Jestli toužíte po opticky delších a štíhlejších nohách, Chelsea obuv na vysokém podpatku je pro vás ta pravá. Kromě klasických jednoduchých modelů v černé barvě jsou hitem především kousky ve svěžích podzimních barvách. Trendem je také imitace zvířecí kůže či atraktivní modely v rockovém stylu. Buďte jako pravá Britka a vklouzněte do Chelsea obuvi, která dokonale podtrhne vaši osobnost a styl!