Darujte jemnost druhým v podobě čokolády Milka

Darujte jemnost druhým v podobě čokolády Milka

Darujte jemnost druhým v podobě čokolády Milka

Darujte jemnost druhým v podobě čokolády Milka

Každý máme ve svém okolí někoho, kdo nám dennodenně pomáhá nebo nám svými skutky zlepšuje den. Může se jednat o maličkosti, drobné činy, které jsou ale mnohdy velkým přínosem. V dnešním uspěchaném světě však tyto činy často opomíjíme nebo je bereme jako samozřejmost a nedoceníme je tak, jak bychom měli. Značka Milka se proto rozhodla zaměřit právě na tyto zdánlivě obyčejné momenty, při kterých si druzí zaslouží nejen poděkování, ale i malou pozornost třeba v podobě ještě jemnější čokolády Milka.

Darujte kousek jemnosti někomu, kdo vám nezištně pomáhá

Okamžiků s dobrými skutky, které druzí dělají nezištně a nečekají za to žádnou odměnu, je celá řada. Vděk bychom však neměli zapomínat vyjádřit, ať už něžnými slovy, milým gestem nebo darováním drobného dárku. Značka Milka objevila díky průzkumu mezi svými fanoušky nespočet momentů, které se na první pohled mohou zdát všední, ale přitom znamenají mnoho. Stačí se na ně jen zaměřit, stejně jako to udělaly spotřebitelky čokolády Milka a o své příběhy se podělily.

„Moje kolegyně nosí do kanceláře květiny, stále se usmívá a je pozitivní. Bez ní by v práci byla nuda a šeď. Díky ní mám vždycky lepší náladu i já!“

„Vážím si sestřiček v nemocnici, které se krásně starají o mého starého tatínka.“

„Neznámý pán mi dnes nabídl, že mě odveze, když mi ujel autobus. Víc takových lidí, svět by byl hned hezčí!“

„Můj muž mi čas od času udělá večeři, když přijdu po namáhavém dni z práce domů, to mě vždycky moc potěší.“

„Paní pošťačka mi vždy donese dopis s úsměvem, i když bydlíme v kopci a cesta k našemu domu je náročná.“

„Můj soused je rybář a když chytne rybu, tak se přijde pochlubit a rád mi rybu nabídne. Je to od něj moc milé.“

Také vás napadla chvíle, kdy byste kohokoliv ve vašem okolí chtěli potěšit a odměnit za to, co pro vás dělá? Projevte svou jemnost čokoládou Milka, připojte k poděkování vlídná slova a vězte, že druhým vykouzlíte úsměv na tváři, který vás zahřeje u srdce.

Produktový tip:

Milka 100 g

Čokoláda Milka má novou, nejjemnější recepturu všech dob. Tabulka čokolády obsahuje 33 % kakaa, což zvyšuje její čokoládovou chuť i aroma. Nový, zaoblený tvar čokoládové formule se zvýšeným profilem zaručuje, že se kostička čokolády přímo rozplývá na jazyku. Milka s mléčnou příchutí se navíc oblékla do nového, limitovaného obalu! Ikonická fialová barva zůstala zachovaná, ale milým překvapením jsou graficky zpracované čtyři kostky čokolády s rytinou loga Milka a kravičky Lili na obalu čokolády.

O společnosti Mondelēz International

Mondelēz International, Inc. (Nasdaq: MDLZ), umožňuje lidem správně „snackovat“ ve více než 150 zemích světa. S čistými výnosy ve výši zhruba 29 miliard dolarů v roce 2021 se společnost MDLZ staví do pozice lídra v oblasti občerstvení s nabídkou ikonických globálních a lokálních značek, kterými jsou sušenky OREO, belVita a LU; čokolády Cadbury Dairy Milk, Milka a Toblerone; bonbony Sour Patch Kids a žvýkačky Trident. Akcie společnosti Mondelēz International jsou součástí indexů Standard and Poor’s 500, Nasdaq 100 a Dow Jones Sustainability Index. Pro více informací viz www.mondelezinternational.com nebo www.twitter.com/MDLZ.

Mondelēz International v České republice a na Slovensku

Společnosti Mondelez Czech Republic s.r.o. a Mondelez Slovakia s.r.o. jsou součástí společnosti Mondelēz International. Generální ředitelkou pro region ČR, Slovenska a Maďarska je Ivana Tůmová. Mezi výrobky, které společnost prodává na českém a slovenském trhu, patří sušenky a oplatky Opavia, BeBe Dobré ráno, Brumík a oplatky Fidorka, čokoláda Figaro, oplatky Kolonáda, Miňonky a Tatranky nebo krekry TUC. Společnost působí v České republice a na Slovensku od roku 1992. V pěti výrobních závodech, dvou obchodních jednotkách a centru sdílených služeb zaměstnává na 2 800 osob. Obchodní zastoupení firmy zde prodává na 500 produktů pod 17 značkami.