Daniel Landa má kapelu snů. Listopadové turné bude excelentní!

Daniel Landa má kapelu snů. Listopadové turné bude excelentní!

Daniel Landa má kapelu snů. Listopadové turné bude excelentní!

Daniel Landa na své listopadové turné postavil hvězdnou kapelu!


Po nedávném představení nového hudebního klipu Šmouha, chystá Daniel Landa velké turné po pěti obřích sportovních halách v Čechách i na Slovensku. Během unikátních koncertů, které se netradičně odehrají na kruhových pódiích, Daniela Landu podpoří špičkoví čeští muzikanti s bohatými zkušenostmi a barvitou historií, jako Tomáš Vartecký, Miloš Meier, Jakub Antl a Karel Mařík.

 

Kytarista Tomáš Vartecký, je považovaný za jednoho z nejlepších kytaristů v České republice. Spolupracoval s kapelami jako Wanastowi Vjecy, Lucie, Kollerband a s Danielem Landou se v minulosti také podílel na několika úspěšných projektech.

 

Za piano a klávesy usedne Karel Mařík. Basovou linku bude udávat bývalý baskytarista kapely Nightwork Jakub Antl. Rytmiku spolu s ním povede Miloš Meier. Jeho jméno je spojeno s kapelami jako Noid, DYMYTRY s Kamilem Střihavkou a je řazen mezi českou bubenickou elitu.

 

 „Kapela je naprosto fantastická. Vládne výborná nálada a skvělý duch. Naše koncerty budou nabity obrovskou energií" pochvaluje si Daniel Landa. Ten v současné době zažívá velmi tvůrčí období a intenzivně trénuje s kapelou na listopadové turné, které sám zpěvák označuje za své možná úplně poslední. „To turné je opravdu možná poslední takových rozměrů" vysvětluje Landa.

 

Hudební comeback doprovázený pěti velkými koncerty v osmi dnech, nazval Daniel Landa Žito Tour 2014. Od 21.11. zahraje svým fanouškům v Bratislavě, Ostravě, v Pardubicích, Brně (kde cena vstupenky na místě bude o 100 Kč dražší než předprodeji) a poslední koncert věnuje Pražanům 20. 11. v Tipsport Aréně. Ta je již teď téměř vyprodaná.

 

ŽITO TOUR 2014

21. 11. 2014, 20:00 – Bratislava, SLOVNAFT Arena                                                                                                                       

23. 11. 2014, 20:00 – Ostrava, ČEZ Aréna

25. 11. 2014, 20:00 – Pardubice, ČEZ Arena


27. 11. 2014, 20:00 – Brno, BBV pavilon P
29. 11. 2014, 20:00 – Praha, TIPSPORT Arena

 

Vstupenky na ŽITO TOUR 2014 jsou v předprodeji v síti Ticket Art – www.ticket-art.cz

a TicketPortal – www.ticketpotral.cz v cenových kategoriích: 490 Kč, 590 Kč a 790 Kč.