Dan Bárta věří v český bronz

Dan Bárta věří v český bronz

Dan Bárta věří v český bronz

Každý Čech se už nemůže dočkat odpískání prvního zápasu českého národního hokejového týmu. Někdo si sehnal vstupenky, jiný větší televizi a někdo natočil svůj vlastní vzkaz, který bude prostřednictvím platformy Srdcem spolu doručen českým hokejistům. Velkým fanouškem národního týmu je i český zpěvák Dan Bárta, co jim přeje a v jaké umístění věří? A co si myslíte vy? Stačí nahrát svůj vzkaz na www.srdcemspolu.cz a my ho doručíme!

„Tak chlapci, co se týče útočné třetiny, tak ať to tam padá, co týče středního pásma, tak ať to zbytečně nepropadává, co týče obranného pásma a brány, tak ať to tam spíš nepadá. Hodně diváků, žádné zbytečné zranění a aspoň bronz,“ vzkazuje na videu Dan Bárta. Nahrajte svůj vzkaz také vy! 

Srdcem spolu – tento podtitul vystihuje přístup českých fandů a zasáhne úplně každého. Ať už jste hospodyňka v domácnosti, vysoce postavený manažer, žák základní školy, slavná osobnost či vyučený kuchař. Ve chvílích, kdy nastupuje k utkání národní tým, se všichni zastaví a srdcem jsou právě s našimi hokejisty. Právě v těchto okamžicích byste jim zajisté rádi osobně něco vzkázali. Tuto možnost máte již nyní. Stačí na www.srdcemspolu.cz nebo na FB McDonald’s či prostřednictvím SMS ve tvaru HOKEJ mezera váš vzkaz na číslo 900 20 03 nahrát Váš textový či video vzkaz, který si pak přímo v kabině českého reprezentačního týmu hokejisté přečtou, stejně jako ten Alešův.

Podpořte tým, na který je celý národ hrdý a dodejte mu sílu do dalšího boje!