Dámské recyklované tenisky Geo Racer II na procházku, běh i fitness

Dámské recyklované tenisky Geo Racer II na procházku, běh i fitness

Dámské recyklované tenisky Geo Racer II na procházku, běh i fitness

Ať už plánujete po dlouhé zimě začít s během, či hledáte novou obuv na tréninky, vylepšené tenisky jednoduchého střihu Geo Racer II od VIVOBAREFOOT jsou pro vás správnou volbou. Díky flexibilní podrážce, která zprostředkuje aktivní stimulaci nervových zakončení, navíc procvičí nejen vaše svaly na chodidlech, ale i mozkové závity. Tato ultratenká pryžová podrážka je zároveň i odolná vůči oděru a propíchnutí. Kromě ní Geo Racer II přináší také další klíčové atributy bosé obuvi pro maximální svobodu pohybu chodidel, jako je široká špička či anatomický tvar. Nové tenisky v atraktivním moderním designu jsou dostupné ve dvou barvách – jarní světle růžové a nadčasové černé.Funkční barefoot tenisky by neměly chybět ve výbavě žádné sportovkyně, která dbá na životní prostředí. Na otrholite vložky do bot byl využit recyklovaný spotřebitelský odpad a oproti předchozí generaci obuv využívá podšívky a tkaniček, které jsou vyrobeny s větším podílem recyklovaných PET lahví. Tento barefoot model je vhodný i pro ženy, které s bosou obuví doposud neměly zkušenost. Při přechodu na barefoot jim navíc může pomoci i vnitřní vyjímatelná vložka.Geo Racer II jsou dostupné v kamenných prodejnách VIVOBAREFOOT concept store v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích a Hradci Králové či na e-shopu.

Cena: 3 590,-

O VIVOBAREFOOT:

VIVOBAREFOOT je anglická značka vyrábějící barefoot (bosou) obuv, která se snaží co nejvíce přiblížit chůzi naboso. Byla založena v roce 2004 bratranci Galahadem a Asherem Clarkem, jejichž cílem je vytvořit alternativní obuv pro ty, kteří chtějí vnímat podněty, získávat prožitky, cítit. VIVOBAREFOOT odmítá přístup globálního obuvnického průmyslu a bojuje za přirozenější budoucnost opětovným propojením lidí a planety. Značka vyrábí obuv, díky které budou chodidla silnější. Jedná se o boty se širokou špičkou v anatomickém tvaru chodidla pro svobodný pohyb prstů, nulovou podporou nožní klenby a ultratenkou oděruodolnou podrážkou, která zajišťuje dokonalou ohebnost a volnost při každém kroku.

Veškerá obuv VIVOBAREFOOT se vyrábí z přírodních, bio a recyklovaných materiálů pocházejících z udržitelných zdrojů s posláním chránit planetu. V roce 2020 se VIVOBAREFOOT stala akreditovanou značkou B Corp a zahájila program ReVivo, v rámci kterého „oživuje“ obnošené páry obuvi VIVOBAREFOOT a nabízí je ke koupi, čímž prodlužuje životnost produktu a významně snižuje množství obuvi VIVOBAREFOOT na skládkách. Ve stejném roce spustila společnost VIVOBAREFOOT Livebarefoot Foundation, interní hub, v rámci něhož probíhají výzkumy, či vznikají podniková řešení environmentálních a sociálních problémů. Více informací: www.VIVOBAREFOOT.cz/VIVOBAREFOOT/o-znacce.