Další Vandin průšvih v Ulici.

Další Vandin průšvih v Ulici.

Další Vandin průšvih v Ulici.

Postava Vandy patří mezi divácky nejoblíbenější postavy seriálu Ulice. Umí si zkomplikovat život jako málokdo, zároveň je i mistryní manipulací. Téměř vždy dosáhne svého, jenže v poslední době jí nic nevychází. Přestože byla za své chování už dost potrestaná, bude ještě hůř. Co se stane? Jak sobě i svým blízkým znovu zkomplikuje život? To napoví tato ukázka z nových dílů seriálu Ulice.

Málokterá postava ze seriálu Ulice, jenž běží každý všední podvečer na TV Nova, dovede tak zabrnkat na nervy svým blízkým i divákům jako čerstvě provdaná Vanda (Kristýna Hrušínská). A málokterá postava zároveň diváky tolik baví jako tato Luďkova (Vasil Fridrich) novomanželka. Je přímo magnetem na nejrůznější průšvihy. Vandina finanční negramotnost a občas až dětinské jednání dohání její mámu Jolanu (Miluše Šplechtová) k čirému zoufalství.

Před nedávnem si Vanda svými prohrami v kasinu, dluhy a nevýhodnými půjčkami od lichváře tak zavařila, že musela hned po svatbě odjet do zahraničí, aby si vydělala dost peněz na splacení všech dluhů. Luďkovi samozřejmě nic neřekla. Spolu s mámou, která jako jediná zná pravdu, mu nakukaly, že musí narychlo odletět do Kanady kvůli záležitosti související s dědickým řízením po jejím otci. Těm dvěma se podařilo před blízkými vše ututlat, i když jim to dalo docela zabrat.

Mohlo by se zdát, že Vanda už byla dost vytrestaná a konečně bude chvíli klid. Jenže tomu tak zdaleka není. Přestože je Vanda pár set kilometrů daleko, svými novými průšvihy i nadále komplikuje mámě život. Nebyla by to totiž ona, aby nic nevyvedla a aby šlo vše hladce. Když mámě znovu zavolá SOS, na Jolanu už toho bude prostě moc. Málem se sesype ve chvíli, kdy nebude sama, a tak je celkem nasnadě, co teď jí i Vandě hrozí… Co se stane a jaké to může mít následky? To naznačí tato ukázka z nových dílů Ulice.