Czech Snow Polo Masters 2016 a TV záznam od 29.2.2016

Czech Snow Polo Masters 2016 a TV záznam od 29.2.2016

Czech Snow Polo Masters 2016 a TV záznam od 29.2.2016

Prestige Models Polo Team vyhrálŠpindlerův Mlýn na několik dní ovládlo koňské polo. Přímo pod jedním z nejoblíbenějších svahů České republiky, Svatém Petru, se v pátek a v sobotu 5. – 6. 2. 2016 odehrál již třetí ročník Czech Snow Polo Masters 2016! Na prestižní turnaj královského sportu se slétli hráči z celého světa. Zastoupena byla například Anglie, Saudská Arábie, Dánsko i Polsko.Titul si po napínavém souboji odnesl Polo Team Prestige Models, který vedl zkušený hráč póla John Bunn z Anglie. Tým Prestige Models současně nese název exkluzivního organizátora turnaje, který měl celou akci pod svojí taktovkou. Pořadatelem celé akce je pak Gill Polo Club v čele s Naveedem Gillem, který je považován za zakladatele koňského póla v České republice.

 

Špindlerův Mlýn ožil také večerním VIP programem

To pravé zimní počasí plné slunečních paprsků si diváci i hráči mohli vychutnat oba dny. Na sněžném poli se utkal vítězný tým Prestige Models, tým Ski Areál Špindlerův Mlýn (obsadil 2. místo v turnaji) a tým Elan (obsadil 3. místo v turnaji). Nejvíce gólů v turnaji dal John Bunn, za což obdržel speciální trofej.

 

Luxusní prostředí Špindlerova mlýna kromě samotných hráčů přivítalo také úspěšné podnikatele, ředitele prestižních firem, ale i slavné osobnosti. Moderování se zhostila oblíbená Lenka Vacvalová, VIP večery pak provázela čerstvá maminka Jitka Boho. Oba galavečery byla pak pro VIP hosty připravena přehlídka exkluzivních modelů návrhářky Miriam Janásové, pánských obleků Uomo Napoletano a luxusního spodního prádla od české značky Werso. Originální outfity předvedla například známá modelka Dominika Mesárošová, „český ken“ Robert Paulat a finalisti pr estižní soutěže krásy Look Bella v čele s vítězkou Markétou Konopáskovou a vítězem Kristianem Szekeresem.

CSPM 2016 (45)_1. Misto Prestige Models Polo Team 

Nestihli jste letošní turnaj koňského póla? Máte šanci příští rok na stejném místě!

Turnaj Czech Snow Polo Maters je v České republice jediný svého druhu. Fanoušci koňského póla se za svým sportem musí dále vydat například do rakouského Kitzbühelu nebo populárního švýcarského Svatého Mořice. Do České republiky hráči koňského póla zavítají opět za rok, a to na stejné místo, tedy do pohádkového Špindlerova Mlýna. Půjde již o čtvrtý ročník turnaje, tedy Czech Snow Polo Masters 2017. I na ten Vás již nyní zve organizátor turnaje, agentura Prestige Models.

 

Produkční a modelingová agentura Prestige Models se dále zabývá organizací eventů, mezinárodních kongresů, módních přehlídek, společenských programů či promo akcí. Mimo jiné je také pořadatelem prestižní soutěže krásy Look Bella, jejíž vítězky a vítězové jsou celosvětově úspěšné. Na finalisty letošního ročníku se můžete zajisté těšit v příštím roce, tedy na Czech Snow Polo Masters 2017 ve Špindlerově Mlýně.

 

Koňské pólo v České republice? Zakladatelem je Naveed Gill

Za rozvojem koňského póla v České republice stojí Naveed Gill, který mimo jiné působil v letech 2000 až 2007 v čele společnosti Tiscali Česká Republika. Poté se rozhodl vstoupit na trh služeb spojených s jezdectvím. Naveed Gill je považován za zakladatele českého póla. V roce 2008 založil první český pólo klub, který nesl název Prague Polo Club. Později byl klub přejmenován na Gill Polo Club a během necelých deseti let své existence si zaslouženě vybojoval exkluzivní postavení na českém trhu.

 

Sestřih z letošního Czech Snow Polo Masters 2016 můžete shlédnout na TV SPORT 5:

29.2.2016 od 22:10, 1.3.2016 od 9:10, 2.3.2016 od 16:10, 3.3.2016 od 23:10, 4.3.2016 od 8:20, 5.3.2016 od 16:20, 6.3.2016 od 21:00,

1. místo v turnaji získal:

PRESTIGE MODELS Polo Team:

JOHN BUNN / Anglie (kapitán)

CHAS TAYLOR / Anglie

MARTIN STEGEMAN / Anglie

2. místo v turnaji získal:

SKI AREÁL ŠPINDLERŮV MLÝN Polo Team:

MICHAEL HOWE / Anglie (kapitán)

HELLE RUGGAARD / Dánsko

MARTA MIRKA / Polsko

3. místo v turnaji získal

ELAN Polo Team:

KEVIN SHAW / Anglie (kapitán)

HOSAM ZOWAWI / Saudská Arábie

JOHANN SMULA / Česká republika Gill Polo Club

Rozhodčí: GABOR SZEGEDI / Maďarsko