Converse představuje novou kolekci. Podívejte se!

Converse představuje novou kolekci. Podívejte se!

Converse představuje novou kolekci. Podívejte se!

ONE STAR PREMIUM SUEDE a ONE STAR CLASSIC SUEDE

 

Barevné semišové potěšení

Model One Star vznikl v 70. letech původně jako obuv na basketbal. Po té následovala vlna skateboardingu, která dala minimalistickým teniskám úplně nový rozměr. I dnes si One Stary zachovávají svou původní ikonickou jednoduchost, díky které se staly stylovou součástí ulic. Nejlepší detaily jako vulkanizovaná gumová podrážka a Converse hvězda byly zachovány a přidávají se k nim streetové vychytávky zajišťující pohodlí a větší odolnost.

Aktuální modely One Star Premium Suede a One Star Classic Suede jsou vyrobené ze semiše ve čtyřech barvách.

Pánská kolekce One Star Premium Suede a dámská kolekce One Star Classic Suede jsou k dostání od července 2017 exkluzivně ve Footshopu.

 

Dostupné barvy: Blue, Black, Yellow, Pink

O Converse

Společnost Converse Inc. se sídlem v Bostonu, Massachusetts je dceřinou společností firmy Nike Inc. Byla založena již v roce 1908 a za tu dobu si vybudovala reputaci americké původní sportovní značky - “America’s Original Sports Company”™, která je synonymem světoznámých modelů tenisek jako např. Chuck Taylor® All Star®, Jack Purcell® či One Star®.

Dnes Converse nabízí originální portfolio pánské, dámské i dětské obuvi, ale soustředí se i na prodej doplňků a oděvů. Produkty Converse mají zastoupení ve více než 160 zemích světa.

 

Více informací o Converse na www.conversecz.com a sledujte @converse.