Comedy Club V: Tomáš Reitz o porodu

Comedy Club V: Tomáš Reitz o porodu

Comedy Club V: Tomáš Reitz o porodu

Comedy Club V – 6. díl

Sledujte v pondělí 22. února ve 22.30 na Paramount Network
Proč je celá lidská historie sériová genocida stromů, prozradí Adam Balažovič. Lucie Macháčková vysvětlí nový termín pro heterosexuálního muže, který projevuje emoce. Rozpovídá se i všeobecně o vztazích a hledání penicilinu. Tomáš Reitz promluví o porodu, pojmenovávání dětí a svém vztahu k nim. Jiří Charvát popíše své zážitky z letního dětského tábora s dětmi dnešní digitální doby, na kterém byl jako vedoucí, a vysvětlí, prč byste neměli následovat svoje sny.

Oblíbení komici Lukáš Pavlásek, Adéla Elbel, Lucie Macháčková, Tomáš Reitz, Karel Hynek, Tomáš Plhoň, Nikola Džokič a mnoho dalších se vrací na obrazovky. V premiérové páté řadě stand-up show Comedy Club, pořadu z vlastní produkce kanálu, se opět pod taktovkou moderátora Tomáše Jeřábka ukážou na nově rebrandovaném kanálu Paramount Network.

Na Paramount Network se 12. ledna 2021 změnila Prima Comedy Central a rebrandovaný kanál nyní přináší ještě více zábavy díky zařazení filmů do svého programového schématu. I nadále divákům nabízí ty nejoblíbenější komediální show z Prima Comedy Central, mezi které patří například Taková moderní rodinka, Jak jsem poznal vaši matku nebo Červený trpaslík. Diváci nepřišli ani o vlajkovou loď kanálu, lokálně produkovaný Comedy Club. Česká stand-up show, nově produkovaná pod mezinárodní hlavičkou ViacomCBS International Studios, pokračuje na Paramount Network od 18. ledna 2021.