Comedy Club V – 2. díl

Comedy Club V – 2. díl

Comedy Club V – 2. díl

Sledujte v pondělí 25. ledna ve 22.30 na Paramount Network

Ve druhém dílu premiérové páté řady Comedy Clubu, který je zároveň jubilejním 100. dílem pořadu, Lucie Macháčková vysvětlí, proč jste nejvíc cool právě ve chvílích, kdy se snažíte nebýt cool, i jaký byl její stand-up v sauně. Jan Studnička se rozpovídá o současné situaci, novém fenoménu, kdy v době ohrožení musíme být produktivní, a životu kardiaka v době pandemie. Radek Petráš přednese svoji teorii o tom, že nám vulgarismy šetří čas při vysvětlování, a zaměří se i na pánské zakončení na toaletách. O přelomovém a nejromantičtějším okamžiku v životě každého muže, parťákovi na celý život a jediné lásce se rozpovídá Lukáš Pavlásek.

Oblíbení komici Lukáš Pavlásek, Adéla Elbel, Lucie Macháčková, Tomáš Reitz, Karel Hynek, Tomáš Plhoň, Nikola Džokič a mnoho dalších se vrací na obrazovky. V premiérové páté řadě stand-up show Comedy Club, pořadu z vlastní produkce kanálu, se opět pod taktovkou moderátora Tomáše Jeřábka ukážou na nově rebrandovaném kanálu Paramount Network.

Na Paramount Network se 12. ledna 2021 změnila Prima Comedy Central a rebrandovaný kanál nyní přináší ještě více zábavy díky zařazení filmů do svého programového schématu. I nadále divákům nabízí ty nejoblíbenější komediální show z Prima Comedy Central, mezi které patří například Taková moderní rodinka, Jak jsem poznal vaši matku nebo Červený trpaslík. Diváci nepřišli ani o vlajkovou loď kanálu, lokálně produkovaný Comedy Club. Česká stand-up show, nově produkovaná pod mezinárodní hlavičkou ViacomCBS International Studios, pokračuje na Paramount Network od 18. ledna 2021.