COLMAR ORIGINALS: Síla černé

COLMAR ORIGINALS: Síla černé

COLMAR ORIGINALS: Síla černé

 

COLMAR ORIGINALS: TWO SOULS
Italská designová značka městské módy Colmar Originals představuje pro podzim a zimu 2018 kolekci, která čerpá ze svého sportovního dědictví a směle ho míchá s módním duchem současné doby. Mezi aktuálními kousky dominuje spojení dvou zdánlivě opačných světů – technologického sportu a Pop a Chic. Spojují se a navzájem inspirují, aby vytvořily nové tvary a nové styly, minulost a současnost se prolíná a vytváří tvář dnešní doby.
Barvy jsou inspirovány kontrastem mezi Jin a Jang. Na jedné straně výrazné a zářivé odstíny a syntetické materiály pro mladou generaci a streetwear styl. Na druhé to jsou teplé a měkké odstíny země pro klasické kusy z přírodnějších materiálů, které spolu vytváří kompletní a sofistikovanou paletu.
ORIGINALS BY ORIGINALS
Řada Originals by Originals nabízí ikonické oversize modely v moderním streetwear stylu. Barvy jsou jasné a výrazné v monochromatickém provedení nebo v kombinaci s kontrastní umělou kožešinou a obohacené barevnými maxi zipy. Unisexové bundy jsou vyrobeny z velmi lehkého materiálu s technickými vlastnostmi odolnosti proti odření a potrhání. Řadu zakončují mikiny a kalhoty v jasných odstínech a barvách na jedné straně a tlumených tmavých na druhé.

BLACK LABEL
Řada Black Label osloví čistými liniemi
a absolutní černou pro vysoce módní a metropolitní look. Jednotlivé kousky jsou obohacené o detaily, zipy a jiné současné prvky. Materiál využívá trojvrstvý technický laminát. Kapuce jsou opatřené lemem z černé kožešinky se suchým zipem, která zaručí modernější vzhled. Řadu doplňují bavlněné mikiny technického rázu a ergonomického střihu včetně mikro potisku, které tvoří set tepláky pro sportovnější a uvolněnější styl.

RESEARCH
Řada Research představuje ten nejlepší mix nejnovějších materiálů
a moderních stylů. Kombinuje vysoce kvalitní denim japonského původu se syntetickou kožešinkou pro výrazný efekt. Pokračuje kousky z vlny, s lamelací,v klasickém stylu jsou obohacené o technické aspekty a inovace, vnitřním zateplením a uhlazeným vzhledem.  

Zboží k zakoupení na prodejnách - ČR:

WINTER sport Hradec Králové

MODE´S KEY s r.o. Liberec

SPORT HOTÁREK Náchod

RUMA SPORT Ostravice

MONTANA SWISS s.r.o. Praha 5

SPORT PAUDERA Staré Splavy

SKI SPORT HORKA Špindlerův Mlýn

HOPE SPORT Uherský Brod
Společnost Manifattura Marion & C. Colombo, která je v současnosti světovým lídrem v produkci exkluzivního sportovního a design oblečení, založil a pojmenoval Mario Colombo v roce 1923 v italském městě Monza. Největší nárůst popularity zaznamenala značka Colmar díky spolupráci, kdy oblékala přední italské lyžařské šampiony jako Zeno Colóa, Alberta Tomba a dostala se i do povědomí světové smetánky. Od té doby její oblíbenost díky neustálým technologickým inovacím a italskému designu stále roste. V současnosti má své obchody ve 21 zemích světa. Oblečení z řady Colmar zaměřené na sport a Colmar Originals  zaměřené na módu můžete zakoupit v ČR ve vybraných prodejnách nebo v e-shopu na www.colmar.it