Co všechno vězí za ulomeným zubem?

Co všechno vězí za ulomeným zubem?

Co všechno vězí za ulomeným zubem?

Včera ke mě prišla klientka řešit údajně takovou banalitu.Ulomený zub, na který nechce korunku, ale chce ho zachránit. Je dost provrtaný a korunku má i vedle a na tento zub jí byla už přislibována.

A kam až jsme se s ulomeným zubem dostali? Krom toho, že v kartách vyšel nový zubař a je potřeba tělu doplnit vápník se paní dozvěděla i to,že se musí vypořádat s tím, co jí takzvaně nejde pod zuby. S tím, co se jí nepovedlo a na čem si vyloženě zlámala zub. A že bude třeba doplnit do jídelníčku mleté slupky dýně, aby se jí čistila střeva. A teprve až pustí strachy, tak i otěhotní. Paní stále pokyvovala a pak říká: “To přece není možné, že to, co se děje u nás v rodině mě může takhle ničit.” A teď doznání klientky.

Věc se má tak. Před čtyřmi lety se přivdala do rodiny, kde je úspěšně prosazována sestra manžela, lidsky i finančně. Ona se celou dobu snažila rodiče manžela si naklonit,nakolik on už to vzdal. A protože plánují přírůstek a o svatbě jim manželovi rodiče přislíbili 1.milion /sestra už dostala 2/ na odkup pulky bytu muže s byvalou partnerkou, která o byt nestojí.

Novomanželé se mačkají v 1+1, místo peněz jim byla nabídnuta stará chalupa, x km vzdálená, bez hodnoty k prodeji. Přes rok se nedaří otěhotnět, protože si dělají starosti, jak by se vešli do 1+1 a hypotéku těžko, když muž přišel o práci…. Vidíte, co všechno o vašem životě může vypovědět jeden ulomený zub?.. A asi vás zajímá, co bude s paní dál?

Dle karet se vše upraví s narozením holčičky, hned po otěhotnění muž najde práci a starouškové nakonec peníze pustí, protože sestra muže je naštve svou chamtivostí. Jí natruc dají peníze tam, kam slíbili… Jen pustit obavy z toho, co by mohlo být a začít žít skutečným dneškem.