Co je u LeGracie nového – sportovci a dietáři, (ne)třeste se!

Co je u LeGracie nového – sportovci a dietáři, (ne)třeste se!

Co je u LeGracie nového – sportovci a dietáři, (ne)třeste se!

Ještě jste se neztratili v nabídce zdravého a tělu prospěšného jídla? Možná už jste narazili na produkty LeGracie nebo se vám vryla do paměti z doby, kdy byla v roce 2017 úspěšným start- upem, který nebylo možné přehlédnout.  A třeba už se staly produkty této značky součástí vašeho jídelníčku.

Zdravé a praktické dobroty s vtipnými názvy a zdravým složením mají totiž co nabídnout a neustále se rozrůstá i jejich nabídka. Česká rodinná firma z Tábora totiž nezahálí. Pružně sleduje trendy, přináší jednoduché a srozumitelné složení výrobků, inspiruje svěžími recepty a rozhodla se i zasytit hosty domácí zdravou kuchyní majitelky Simony. A protože se blíží Vánoce, těšit se můžete i na zdravé předvánoční mlsání v podobě dvou variant adventního kalendáře. Kam značka zatím pokročila a co je u ní po dvou letech nového?

Kdo je LeGracie a co nabízí

LeGracie je česká rodinná firma z Tábora, o které lze říci s nadsázkou, že vytváří s lehkostí a nadhledem produkty, které nám usnadní život. Doba si žádá zdravé a výživné jídlo, které je rychle hotové a pomůže nám dodat tělu potřebné živiny kdykoli a kdekoli. Ať jste již plně zaměstnaný člověk, maminka na mateřské nebo teenager, který potřebuje energii, LeGracie se o to postará. Nejen zdravé jídlo je trendem, ale také jídlo, které je rychle hotové a nabídne jasné a srozumitelné složení z kvalitních surovin. Značka LeGracie se snaží, aby lidé měli možnost zakoupit výrobek, jehož složení rozumí. U produktů LeGracie se nemusíte obávat, že byste zakoupili cokoli, co by obsahovalo sůl, chemické konzervanty a jiné umělé „kamarády“, co se zdravou výživou nemají co do činění. Vašemu tělu nabídnou pouze kvalitní suroviny, minerály, bílkoviny, super potraviny nebo spoustu ovoce. Po 3,5 letech svého fungování na trhu je k dostání ve vice jak 2 000 obchodech po ČR, také v 500 obchodech na Slovenku a začíná expandovat i na zahraniční trhy.

LeGracie ale není jen o produktech. Díky zakladatelce značky, Simoně Hošnové, je LeGracie uceleným konceptem zdravého stravování. Simonu zdravé jídlo provází ve všech aspektech jejího života i podnikání. Svou prací žije a miluje ji. Její láska k práci je tak vetkaná do všech produktů a neustále své podnikání rozvíjí. Kromě toho, že pružně sleduje trendy a stále představuje nové receptury, věnuje se i svému novému MY bistru v Táboře. O tom, že je její podnikání úspěšné, není pochyb. Její revoluční tropická kolečka Tro-pico získala v roce 2019 ocenění v podobě certifikátu KLASA. Zároveň díky svými inovativním výrobkům reprezentovala v roce 2019 značka Českou Republiku na veletrzích v Berlíně a v Kolíně nad Rýnem.

Produkty od LeGracie potěší celou rodinu. V nabídce naleznete jak kaše, sušenky, müsli, tyčinky, polévky, hlavní jídla, super foods dobroty, ale také bezlepková jídla, proteinové tyčinky či kaše a low carb výrobky. LeGracie učí zákazníky jednoduchosti. Díky výrobě zdravých tyčinek se značka stala inovátorem na trhu. Vyrábí ovocné tyčinky, ve kterých je až 70% ovoce, dále například oříšky, semínka a ovesné vločky. Tyčinky neobsahují žádný tuk a nejsou ani přislazované cukrem. Zkrátka rychlá a zdravá svačina pro každého. „Pokud složení výrobku nerozumím, nekupuji. Naše tyčinky jsou bezlepkové a jsou složené jen ze 3 až 4 kvalitních surovin bez chemie. Zásadní složkou je ovoce, žádné přidané cukry,“ říká Simona Hošnová, zakladatelka LeGracie a autorka receptur. Potěší vás jak jejich variabilita, originální příchutě, ale i jejich dostupnost. LeGracie je dostupná v běžné maloobchodní síti: Tesco, Globus, Terno, Trefa, ale i v drogeriích Rossmann nebo Teta. A samozřejmě na e-shopu LeGracie www.leracie.cz.

Co je u LeGracie nového – sportovci a dietáři, (ne)třeste se!

Jak již bylo zmíněno, značka stále reflektuje na nové trendy a nabídka se tedy přizpůsobuje skutečně každému. Na své si přijdou milovníci zdravého životního stylu, protože chemii apod. určitě v produktech nenaleznete. A co třeba muži? Sportovci? Nebo vyznavači Low carb stravování? Třeste se! Nebo spíše netřeste se, ale buďte pevní ve svých partiích i odhodlání, LeGracie nabízí i Low carb řadu a či High protein produkty. Za zmínku stojí z 98% vstřebatelný syrovátkový protein, jež si značka dováží z Německa. No a ti, co jedou na keto dietě, mohou s LeGracií počítat. V nabídce jsou deserty, kaše, jednoporcové kaše, müsli, tyčinky, nebo ovocná kolečka. Příští rok přibydou i nové limitované edice. Letos je to např. horká novinka v podobě adventního kalendáře, kde naleznete průřez sortimentem doplněný o novinky.