Co dostala Sara Sandeva od zpěváka Jena pod stromeček?

Co dostala Sara Sandeva od zpěváka Jena pod stromeček?

Co dostala Sara Sandeva od zpěváka Jena pod stromeček?

Zpěvák Jen natočil klip k singlu Vyprávím, který je očekávaným hitem letošní zimy. Pozvání zahrát si v něm přijala půvabná herečka Sara Sandeva, kterou jste mohli obdivovat například ve filmu Po čem muži touží.

Sara Sandeva se hraní ve videoklipech vyhýbá, ale v případě Jena udělala výjimku:  „Honza je můj blízký kamarád a chtěla jsem jeho tvorbu podpořit. To je hlavní důvod, proč jsem na jeho nabídku kývla a šla do toho,“ říká herečka.

Klip Vyprávím je natočený na jeden záběr, bez střihu. A je v něm zachycen průřez všemi ročními obdobími, včetně vánočního času. Dojde v něm tak i na vánoční překvapení, které Sara od Jena dostane pod stromeček. Režie a kamery se ujal Jakub Mahdies z Jakoby Films. „Tři minuty natáčení na jeden záběr nejsou vůbec jednoduché. Celý den se zkouší a pak mají herci několik pokusů zahrát všechno na jeden zátah bez chyby,“ říká Jen. A Sara Sandeva jej doplňuje: „Před týmem Jakuba Mahdiese smekám, všichni odvedli skvělou práci, díky čemuž se nám to povedlo.”


Vyprávím je Jenův již třetí videoklip během tří měsíců. Předtím stihl natočit úspěšný klip ke skladbě Stoupáš a také komornější Optický klam s dá písničce jiskru. A je to o důvod víc si ji zamilovat. Díky spolupráci s Jakubem Mahdies a Benem Buttlerem mám jistotu, že moje hudba dostane takový vizuál, jaký si zaslouží.”

Se svým posledním singlem Stoupáš Jen zabodoval v playlistech rádií Kiss, ČRo Radiožurnál a v hitparádě  na TV Óčko. Současně je vítězem Youtube festu za nejlepší klip a autorem písničky Ztracená pro youtuberku Shopholic Nikol.

Fotografie: Gabriela Dvořáková

Více informací:

www.jenmusic.cz