Co dělala Eva Decastelo pět hodin v nákupním centru?!

Co dělala Eva Decastelo pět hodin v nákupním centru?!

Co dělala Eva Decastelo pět hodin v nákupním centru?!

Začátek prázdnin Evy Decastelo byl poněkud neobvyklý; strávila pět hodin v nákupním centru

 

Moderátorka a herečka Eva Decastelo o sobě tvrdí, že absolutně není sportovní typ. Přesto nechyběla na zahájení sezóny minigolfu v pražském nákupním centru Europark Štěrboholy. „S minigolfem jsem se poprvé setkala jako malá na prázdninách v Bulharsku. Dodnes si pamatuju, že jsme za něj tehdy platili patnáct leva, což bylo celkem dost peněz, ale s bráchou jsme si to na rodičích vydupali. A pak nám to vůbec nešlo, ale minigolf od té doby miluju…“ zavzpomínala půvabná maminka.

Do Europarku přišla spolu se svými dětmi Zuzankou s Michálkem. „Nemohli se hraní nabažit, strávili jsme tím asi čtyři hodiny. Když dohráli, napadlo mě, že se na místě rovnou i najíme, abych doma nemusela vařit. To jsem ale netušila, že před restaurací se nachází osmnáctá jamka, kterou jsme předtím nemohli najít. Takže jsme si znova vypůjčili hole a zdrželi se další hodinu…“ popsala Eva sportovní zápal své rodiny a dodala, že tato návštěva rozhodně nebyla jejich poslední.

„Prázdniny totiž strávíme vesměs v Praze, jelikož manžel píše seriál Ohnivé kuře a já v něm občas hraju, takže léto máme pracovní. Bavit se tedy budeme aktivitami dostupnými ve městě a minigolf v Europarku se ukázal jako zábava, která má u celé naší rodiny velký ohlas.“ Minigolf bude v Europarku k dispozici až do konce letních prázdnin a plusem je jistě i to, že zahrát si každý může zcela zdarma.