CNN Prima NEWS

CNN Prima NEWS

CNN Prima NEWS

Petra Kvitová poprvé otevřeně promluvila o podpoře rodiny po útoku, který ji málem stál kariéru

„Jsem strašně ráda, protože mi nikdo takovou otázku předtím nedal. Takže děkuju.“

 

Reagovala Petra Kvitová v pořadu KB Interview Martina Moravce na otázku- Jak zvládala situaci po jejím napadení a zranění rodina.

Fenomenální tenistka kromě toho prozradila i to, jak zvládá tenisovou přestávku způsobenou pandemií nemoci covid-19, co by si ve své kariéře chtěla ještě splnit a svěřila se i se svým tipem, zda se dohraje letošní tenisová sezóna.

KB Interview Martina Moravce uvidíte v premiéře na CNN Prima NEWS v neděli ve 22.15.

„Táta je hodně citlivý, mamka to úplně nedává najevo, ale myslím si, že z toho byli oba hodně vyřízení. I moji dva bratři. A myslím, že celá rodina to brala hrozně těžce. Přeci jen jsem nejmladší dcera. A já jsem s nimi byla až poté, co jsem přijela z nemocnice. A cvičila. A zvládali to se mnou docela dobře, protože jsem byla na živu a u nich. To bylo v pořádku, ale ta bolavá ruka v dlaze nepřipomínala nic hezkého. Ale byla jsem u nich, takže si myslím, že potom už byli šťastní a už se jenom čekalo, jestli to zvládnu vrátit se k tenisu nebo ne. Ale byla jsem na živu a to si myslím, že jim potom stačilo,“ řekla v pořadu KB Interveiw Martina Moravce tenistka Petra Kvitová.

„V té chvíli poznáte, kdo opravdu je na vaší straně a kdo vám pomáhá a kdo se otočí zády. Musím říct, že všichni kolem mě byli u mě a pomáhali mi, co to šlo. Takže já jsem spíš poznala všechno to dobré u těch lidí. A vlastně, když nad tím teď takhle přemýšlím, tak jsem strašně ráda, protože mi nikdo takovou otázku předtím nedal. Takže děkuju,“ řekla v pořadu KB Interveiw Martina Moravce tenistka Petra Kvitová.