Čím potěšit vaši Moc Důležitou Ženu?

Čím potěšit vaši Moc Důležitou Ženu?

Čím potěšit vaši Moc Důležitou Ženu?

MDŽ se blíží. Víte, čím potěšit vaši Moc Důležitou Ženu?

Maminka, dcera, sestra, babička, teta, kamarádka, kolegyně…těm všem, po celém světě, patří 8. březen, tedy Mezinárodní den žen. Které ženy jsou vašemu srdci nejbližší? A jak jim vyjádřit svůj obdiv, náklonnost a lásku? Zkuste je překvapit a potěšte je osobitým dárkem. Třeba „z dílny“ empikfoto.

Stále na očích

Mnozí je považují za přežitek a spoléhají na složky plné fotek v pamětích počítačů nebo mobilních telefonů. Jen málokdo si však najde čas je otevřít, prohlédnout a připomenout si ty báječné chvíle. Není proto divu, že řada vzpomínek upadne do zapomnění. Nenechte se o ně připravit a mějte je neustále na očích. Připomeňte je také ženám, které jsou pro vás tak důležité, protože vnášejí do vašeho života štěstí a pozitivní energii. Jak? Vytiskněte pro ně fotky, které jim zlepší náladu doma i v práci. Ve skvělé kvalitě je pořídíte na www.empikfoto.cz, kde najdete široký výběr formátů i typů papíru. Pozornost upoutají XXL fotografie dosahující rozměrů až 70 x 100 cm, samozřejmostí jsou ale i oblíbené „běžné“ fotky ve formátu 9 x 13 cm, jejichž cena začíná již na 2 Kč za kus.

Důležité upozornění: Chcete-li mít své fotografie doma do 8. 3., objednejte si je nejpozději 26. 2. 2018.Všichni pohromadě

Dělí vás od maminek či babiček desítky, nebo dokonce stovky kilometrů? Nebo je máte „za rohem“, ale kvůli práci s nimi nemůžete trávit tolik času, kolik byste si přáli? Zpříjemněte jim Mezinárodní den žen dárkem, díky němuž se ocitnou u klíčových okamžiků vašeho života. Zvěčněte jim ve fotoknize první krůčky vašeho dítěte, kolaudaci nového bytu nebo třeba jen rodinný výlet či společný nedělní oběd.

Více než stovka šablon z různých tématických kategorií je pro vás připravena na stránkách www.empikfoto.cz, kde si pro svou fotoknihu vyberete formát, který bude vyhovovat právě vám. Určete si rozložení snímků, přidejte textové pole a vyberte pozadí a různé ozdobné prvky. Fotoknihu si zde můžete nechat vyrobit již od 179 Kč.

Důležité upozornění: Chcete-li mít svou fotoknihu doma do 8. 3., objednejte si ji nejpozději 26. 2. 2018.U jednoho stolu

Ne vždy se najde příležitost dopřát si po obědě kávu nebo čaj se svými blízkými. Pokud je však na Mezinárodní den žen obdarujete hrníčkem se svou fotkou, budou si ony moci vychutnat svůj oblíbený nápoj s vámi. Originální fotohrnek vytvoříte na www.empikfoto.cz, ať už s vlastní šablonou nebo s některou z více než 50 předvolených. Pestrý je i výběr samotných hrníčků. Vedle tradičních fotohrnků v různých barvách najdete také hrnečky s praktickým úchytem na keramickou lžičku nebo oblíbené kouzelné hrnky, na nichž se obrázek objeví až po naplnění horkým nápojem. Cena za fotohrnek začíná na 159 Kč.

Důležité upozornění: Chcete-li mít svůj fotohrnek doma do 8. 3., objednejte si ho nejpozději 27. 2. 2018.
Ceny jsou uvedeny včetně DPH. U objednávek v hodnotě od 299 Kč nabízí empikfoto dopravu zdarma.

Empikfoto nově i pro české zákazníky!

Empikfoto, člen investiční skupiny Penta, dělá radost lidem už déle než 13 let. Společnost působí

v Polsku a také na Slovensku. Na český trh vstoupila firma koncem roku 2017 a nyní zde nabízí služby spojené s vyvoláváním a tiskem fotografií, ale i výrobu foto dárků – od fotoknih a kalendářů přes hrnečky, puzzle, pouzdra na mobily až po polštáře a plyšáky. Své služby poskytuje prostřednictvím internetového obchodu a mobilní aplikace, která umožňuje vytvářet a objednávat dárky, jež vám připomenou vzácné okamžiky a nezapomenutelné chvíle s vašimi blízkými.

Více na www.empikfoto.cz.