Chcete mít rýži na jedničku? Pořiďte si rýžovar.

Chcete mít rýži na jedničku? Pořiďte si rýžovar.

Chcete mít rýži na jedničku? Pořiďte si rýžovar.

Uvařit rýži tak, aby nebyla ani příliš tvrdá, ani rozvařená chce už nějaké ty kuchařské zkušenosti. Anebo speciální hrnec, který to udělá za vás. Pokud tedy chcete mít rýži vždy perfektní, pořiďte si jednoduše jednu z novinek od české značky elektrospotřebičů Concept - rýžovar RE1010 nebo RE2020 2v1 s funkcí vaření v páře. Rýže se v nich uvaří sama a navíc máte jistotu, že bude vždy naprosto dokonalá.

„Rýže je jedna z oblíbených českých příloh, ale moc dobře vím, jak její příprava dokáže v kuchyni pořádně potrápit. Dva nové modely rýžovarů proto osobně velmi vítám, protože jakýkoli druh rýže dokážou připravit opravdu na jedničku. Stačí jen odměřit správné množství rýže a vody, zapnout hrnec a je skoro hotovo. Přidat ale můžete i koření nebo bylinky pro lepší chuť a vůni. Jeden z modelů je navíc možné používat i jako parní hrnec, což se určitě hodí,“ řekla Ing. Kamila Trávníčková, obchodní ředitelka české značky elektrospotřebičů Concept pro malé domácí elektrospotřebiče.

Oba nové modely rýžovarů, RE1010 a RE2020 2v1, mají vnitřní vyjímatelnou nádobu s nepřilnavým povrchem, která jde nejen snadno čistit, ale ani se v ní nic nepřipálí. U menšího modelu RE1010 má objem 0,6 litru, větší model RE202 disponuje objemem 1,5 litru, a uvařit tak najednou rýži i pro početnou rodinu není žádný problém. Součástí základního příslušenství obou rýžovarů je praktická odměrka, lžíce na rýži a u modelu RE2020 také parník pro vaření v páře. V jeho parním koši pak lze zdravě a bez tuku připravit nejen zeleninu a ryby, ale také výborné domácí knedlíky.

Rýžovary se po dokončení vaření automaticky přepnou do zahřívacího režimu WARM, díky kterému vydrží připravený pokrm teplý až 8 hodin. Oba hrnce jsou opatřeny i bezpečnostní pojistkou proti přehřátí a proti nechtěnému zapnutí bez vnitřní nádoby. Mají protiskluzové nožičky pro perfektní stabilitu během práce, praktické úchyty k přenášení a skleněná poklice u RE1010 je opatřena otvorem pro únik páry.

Za model RE1010 zaplatíte 449 korun, RE2020 2v1 s funkcí vaření v páře vyjde na 999 korun.

Více na www.my-concept.cz

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vyso kou kvalitu všech produktů.