CHCE ANTONÍN DUCHOSLAV ADOPTOVAT DÍTĚ?

CHCE ANTONÍN DUCHOSLAV ADOPTOVAT DÍTĚ?

CHCE ANTONÍN DUCHOSLAV ADOPTOVAT DÍTĚ?

Antonín Duchoslav a Pavlína SeničAntonín Duchoslav: Rozněžnil se v dětském domově; chce adoptovat dítě?

Známý bouřlivák z filmu Sněženky a machři Antonín Duchoslav se sice svého drzého Vikyho Cabadaje už asi nikdy nezbaví, ale v reálném životě je to táta dvou roztomilých synů a dokonce se rád vydává i za dětmi z dětských domovů. „Nedávno mi zavolala Pavlína Senič, jestli bych ji doprovodil za dětmi do domova na Zbraslavi a já jsem neváhal ani minutu. Není nic krásnějšího, než když se na vás takové dítě podívá, usměje a řekne: Děkuju, strejdo,“ rozpovídal se herec.

Eva Hrušková se svou sestrou Janou 

Operní pěvkyně Pavlína Senič je totiž už několik let patronkou Nadačního fondu Kopretina, který se věnuje dětem, a tak když se rozhodla přijet zazpívat se skupinou Musica Festiva do domova Charlotty Masarykové, přidal se nejen Duchoslav, ale třeba i herečka Eva Hrušková se svou sestrou Janou. Ty zase dětem předvedly část svého dětského programu Abeceda a zahrály si s nimi na námořníky.

dětský domov 

Všech 30 dětí ve věku do tří let oplácelo návštěvu, dárky a sladkosti rozzářenýma očima tak, že sama Senič při odchodu přiznala, že uvažuje o adopci. „Když jsem zpívala Rusalku a viděla, jak děti nadšeně poslouchají, řekla jsme si, že bych si hned nějaké vzala k nám do rodiny, aby poznalo rodinné zázemí a lásku blízkých lidí,“ svěřila se maminka tří leté dcerky Lilianky.