Charitativní koncert pro projekt Život v kufříku. Vystoupí Ruppert, Brousek nebo Matásek.

Charitativní koncert pro projekt Život v kufříku. Vystoupí Ruppert, Brousek nebo Matásek.

Charitativní koncert pro projekt Život v kufříku. Vystoupí Ruppert, Brousek nebo Matásek.

Charitativní koncert pro projekt Život v kufříku. Vystoupí Ruppert, Brousek nebo Matásek.
Již po páté se ve čtvrtek 23. ledna uskuteční charitativní koncert na podporu projektu Život v kufříku, letos v Hard Rock Cafe Praha. Program pomáhá odloženým miminkům, které díky akci mají možnost dostat svůj „Kufřík vzpomínek“, jež jim pomáhá najít vlastní identitu a poznávat svůj životní příběh. Na akci vystoupí třeba Matěj Ruppert, Bára Basiková, David Matásek nebo Klára Trojanová.
Benefiční koncert pořádá Nadační fond La VIDA LOCA, který projektu Život v kufříku vdechnul život. “Málokdo si dovede představit, jak těžké je pro děti vyrovnat se v dospívání s tím, že je matka po porodu odložila. Cítí se nechtěné, nevědí nic o začátku svého života, nemohou srovnávat svou podobu s vlastními dětmi a prožívat pocit rodinné sounáležitosti. Život v kufříku pomáhá ukázat, že i tyto děti byly milovány, s láskou chovány sestřičkami, opečovávány lékaři, že jim babičky v domovech pro seniory ručně vyrobily hračky a myslely na ně,“ uvedla Iva Říhová z Nadačního fondu LA VIDA LOCA.   

V rámci dobročinného večera vystoupí zpěvák Matěj Ruppert s Ondřejem Brouskem, zpěvačka Bára Basiková, mezzosopranistka Ester Pavlů, operní a muzikálová zpěvačka Monika Sommerová, pop-rocková kapela Liwid, skupina Partystars a hudební seskupení Dum Doobie Doobie Band. Celým večerem provede herečka Klára Trojanová s hercem Davidem Matáskem.
Charitativní koncert Život v kufříku proběhne 23. 1. 2020 od 18:00 do 24:00 hodin v Hard Rock Cafe Praha, Dům U Rotta Malé Náměstí 3, Praha 1. Vstupné činí v předprodeji 490 Kč, na místě lze zakoupit za 590 Kč. Celá částka jde na podporu projektu.
Vstupenky:  https://bit.ly/36vNVKa
https://www.facebook.com/events/408683300016895/
https://www.nflavida.org/
O Hard Rock®:
S provozovnami v 76 zemích pokrývajících 262 míst, které zahrnují vlastněné/licencované nebo spravované hotely, kasina, Rock Shops® a restaurace se Hard Rock International (HRI) řadí mezi celosvětově nejuznávanější společnosti. Počínaje kytarou Erica Claptona, Hard Rock dnes vlastní světově nejcennější sbírku hudebních memorabilií obsahující více než 83 000 předmětů, které jsou vystaveny v provozovnách po celém světě. V roce 2018 udělil časopis Forbes společnosti Hard Rock International titul nejlepšího zaměstnavatele pro ženy a také ocenění Land Operator of the Year v rámci Global Gaming Awards. V roce 2019 byla společnost oceněna jako jedna z nejlepších korporátních zaměstnavatelů v Americe v anketě časopisu Forbes America’s Best Large Employers a také číslo jedna v J.D. Power’s 2019 North America Hotel Guest Satisfaction Study (studie o spokojenosti hostů) mezi luxusními hotelovými řetězci. Destinace Hard Rock se nacházejí v největších světových metropolí, včetně dvou nejúspěšnějších vlajkových lodí na Floridě, jež jsou domovem prvního Guitar Hotelu® v jižní Floridě, kde se také nachází sídlo společnosti. Značka je vlastnictvím mateřské společnosti HRI The Seminole Tribe of Florida. Pro více informací o Hard Rock International navštivte www.hardrock.com nebo shop.hardrock.com.