Česko Slovensko má talent se řítí dál a Marta Jandová vydává autorské CD

Česko Slovensko má talent se řítí dál a Marta Jandová vydává autorské CD

Česko Slovensko má talent se řítí dál a Marta Jandová vydává autorské CD

Jediný večer, kde se můžete jen bavit tou nejrozmanitější talentovou podívanou. Uvítá vás oblíbená porota ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová a neméně oblíbení moderátoři Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Všechny umělecké žánry, co si jen lze i nelze představit. Kdo překvapí tentokrát?

Další díl Česko Slovensko má talentuvidíte v pátek 12. října ve 20.15 na Primě.

Aktuální díl bude na přání Jakuba plný mimozemšťanů, kteří nám přiletěli předvést svůj talent. Electric boogie perfektně zvládne teprve devítiletá žačka ZŠ. Čeká vás odvážný raper, který má rád černou a bílou, a proto přišel oblečený v červené barvě. Uvidíte i pár dalších pěveckých pokusů. Někteří mají i osobního skladatele a jiní chtěli hlavně vidět porotce naživo. Ale to je tak všechno. Překvapí až zpěvačka s písní Frozen ve 20 světových jazycích. Co předvede Mr. Methan za vystoupení pod pojmem pétomanie? Jeho jméno trošku napovídá a víc vědět nechtějte. A jak dopadne inovativní pokus o Cirquedusoleil? Dokážeme vám, že odvaha nechybí v žádném věku, byť s podivným dostáváním se z řetězů. Duo viola také přijde s něčím, co v Talentu ještě nebylo. Ukrajinec a Ruska žijící v Německu předvedou poetickou akrobacii se smyčci. Budeme trošku žonglovat a odvážně házet nože. Dokážeme, že ne každý Ital má talent. Do kolen vás dostane největší tréma v dějinách talentových soutěží možná i na světě. Taková amplituda mikrofonu, byť držená v obou rukou, se jen tak nevidí. Až se Marta Jandová bála o život soutěžící, co by s ní udělala nervozita, kdyby ji poslali do dalšího kola. Pokochejte se zástupem mimozemských vystoupení, mezi kterými zazáří i nějaký ten talent.

Pokud chcete vidět Martu Jandovou na živo, můžete v pondělí 15. 10. 17.00 – 19.00 zavítat na její autogramiádu nového autorského alba Barvy do Supraphon Musicpoint – Jungmannovo náměstí 17, Praha 1.