Česko Slovensko má talent – epidemie zasáhla i finále

Česko Slovensko má talent – epidemie zasáhla i finále

Česko Slovensko má talent – epidemie zasáhla i finále

Jednoho z osmi finalistů, Deadly Games, nahrazují Mesoudi Brothers. Kvůli covidovým opatřením se z Brazílie na Slovensko nemůže bez 14denní karantény, takže by nemohli vystoupit. Deadly Games, kteří získali Zlatý bzučák od moderátorů, tak nahradí sympatičtí bratři, kteří se věnují silové akrobacii.

Finále Česko Slovensko má talent můžete sledovat živě v sobotu 11. prosince ve 20.35 přes stream na iPrima.cz a v neděli 12. 12. ve 20.15 na Primě.

Mesoudi Brothers jsou tři bratři: Karim, Soufian a Jasin. Jejich doménou je silová akrobacie. Osobně je trénuje jejich otec (57 let), který s nimi dokonce občas i vystupuje. Tréninku se věnují už odmalička a táta jim předal všechny své znalosti. Svým vzhledem oslnili zejména moderátorku Jasmínu a porotkyni Dianu. Všichni sice žijí v Německu, ale jejich otec pochází z Maroka, máma je Angličanka, oni sami se narodili v Austrálii a jeden z nich má za manželku Rusku. Není proto divu, že umí dalších šest cizích jazyků. V castingovém kole dokonce zapojili do vystoupení kromě svého trenéra i Jara Slávika a Dianu. Co si stihnou připravit pro finálový večer v tak krátkém čase tentokrát a kdo z osmi finalistů zaujme natolik, aby zvítězil v aktuální sérii světové talentové soutěže Česko Slovensko má talent, a navíc si odnese výhru 40 tisíc eur? A bude to teprve druhý český vítěz za devět sérií Talentu? Živý stream sledujte v sobotu 11. 12. 20.35 na www.iprima.cz/finalecsmt, více info ZDE.

Hlasujte, ať vyhraje váš favorit!