Češi na cestách míří do exotiky

Češi na cestách míří do exotiky

Češi na cestách míří do exotiky

Češi na cestách nás tentokrát vezmou do pořádné exotiky

Češi na cestách v neděli zavítají až do Dominikánské republiky. Tentokrát se potkají Věra, kterou znáte už z prvního dílu, a Záboj, který bude cestovat v rámci pořadu poprvé. Jak dopadne střet dvou generací?

Premiérově uvidíte v neděli 7. února od 18.00 na Primě.

Věra má sice dost kilo navíc, ale umí se radovat snad úplně ze všeho. Záboj je energický důchodce, který se nebojí jít do každé výzvy. Kdo z nich na tom bude lépe s komunikací v angličtině? A které zvíře lépe unese Věru – delfín, nebo mula?

Věra (30) – na mateřské dovolené, sama o sobě mluví jako o tučňákovi. Tvrdí, že i když má 130 kilo, tak se za ně nestydí. Je velmi upřímná a vše říká na rovinu. Cizí jazyky neumí. U moře byla ve čtyřech letech a pak na jeden den autobusem v Itálii. Letadlem nikdy neletěla.

 

Záboj (71) – důchodce, který se ještě stále živí jako hudebník. Chová králíky a nutrie. Sám o sobě říká: „Jsem veselý člověk, mám rád legrační lidi, nejsem upjatý a uzavřený.“ V roce 1968 (bylo mu 24) mu emigrovala máma, pak obě sestry. Dlouho ho nepouštěli do zahraničí, pak máma naštěstí dostala amnestii, tak směl i vycestovat.