Čerstvá letní novinka – limitovaná edice Bohemia Chips z raných brambor

Čerstvá letní novinka – limitovaná edice Bohemia Chips z raných brambor

Čerstvá letní novinka – limitovaná edice Bohemia Chips z raných brambor

Značka Bohemia Chips, jejíž výrobky patří u českých konzumentů slaných pochoutek mezi nejoblíbenější, využila ty nejčerstvější brambory a představuje limitovanou edici Bohemia Chips z raných brambor. K dostání budou solené i nesolené, přičemž nesolené uvádí Bohemia Chips na trh zcela poprvé. V obchodech se tato čerstvá limitovaná edice objeví začátkem července a bude v prodeji pouze po dobu několika týdnů do vyprodání zásob.

Nové chipsy jsou vyrobeny z těch nejčerstvějších, právě vyoraných brambor, a přinášejí tak ojedinělý chuťový zážitek.

Na základě četných žádostí spotřebitelů budou kromě klasických solených představeny také nesolené chipsy, které nechají ještě lépe vyniknout jedinečnou chuť raných brambor. Nesolené jsou další inovací značky Bohemia chips a nabízejí spotřebitelům také možnost dochutit si chipsy podle vlastní chuti.

“Množství žádostí o uvedení nesolených chipsů nás přesvědčilo, že je o tento druh zájem. Navíc ve spojení s ranými bramborami nabídneme spotřebiteli v limitované edici opravdu nevšední chuťový zážitek.“ říká Marek Gold, Senior Brand Manager značky Bohemia Chips.

Bohemia Chips z raných brambor budou v obchodech k dostání po dobu několika týdnů za doporučenou maloobchodní cenu 27,90 Kč (balení 77 g) nebo 44,90 Kč (balení 150 g).

 

O společnosti a značce:

Bohemia Chips je silná značka, která na českém trhu působí již více než třicet let a je lídrem v oblasti snacků a slaných pochutin. Do jejího portfolia patří chipsy, tyčinky, krekry, oříšky a další. Bohemia Chips si zakládá na tradičních hodnotách, jejím cílem je dodávat kvalitní produkty a neustále tak zvyšovat povědomí o značce mezi spotřebiteli. Značka Bohemia Chips patří do mezinárodní sítě Intersnack, která působí na českém trhu od roku 1993 a zastupuje také další značky ze stejného segmentu, např. Chio, POM-BÄR nebo ültje. Sídlo společnosti Intersnack Group, která působí ve více než 70 zemích, je v Düsseldorfu.

www.intersnack.cz