Černocká a Hemala s vnoučaty, Révai, Kristelová a Kyklop s dětmi na Mikulášské snů

Černocká a Hemala s vnoučaty, Révai, Kristelová a Kyklop s dětmi na Mikulášské snů

Černocká a Hemala s vnoučaty, Révai, Kristelová a Kyklop s dětmi na Mikulášské snů

Kam vyvedli Černocká s Hemalou vnoučata, Révai, Kristelová a Kyklop své děti na Mikulášskou?

Kromě Štědrého dne a Velikonoc je dětmi nejočekávanější událostí roku bezesporu Mikulášská nadílka. S předstihem týdnů řeší, jaký Čert se asi objeví ve dveřích bytu, co mu nadělí Anděl nebo jakou básničku přednesou Mikulášovi.

Vnoučata Petry Černocké a Alexandra Hemaly, stejně jako děti Daniely Révai, Kateřiny Kristelové nebo Pavla Vohnouta Kyklopa si ovšem tyhle radosti užila o den dříve. Společně totiž vyrazili na velkou mikulášskou nadílku na Strahov. „Když jsem dostal pozvánku, vůbec jsem neváhal“, přiznal známý moderátor Hemala. „Vzhledem k tomu, že s vnukem milujeme auta a nadílka se konala v prostorách NH Car, kde je hned několik značek, bylo mi jasné, že se rozhodně nudit nebudeme.“

Podobně vnímali nápad spojení nadílky s otevřením rekonstruovaného showroomu Škoda i další hosté. „Coco bereme na akce, které jsou určené dětem, ale je jasné, že se tam pak Jirka po chvíli nudí“, uvedla Petra Černocká. „Tady je super, že si tu každý něco najde; jak vnučka, tak my, dospěláci“, dodala, rozplývajíc se u stánku s voňavými svíčkami PartyLite.

Mikuláškou si ale nenechali ujít ani další známé tváře. Čerstvě ženatý zpěvák Jan Kříž, Martin Maxa, Marian Vojtko, Ivan Vyskočil, Martin Písařík, Petr Kutheil, herečky Michaela Dolinová a Kristýna Leichtová, Anife Hasan Vyskočilová nebo zpěvačka Míša Doubravová. Zatímco někteří se přišli jen bavit, pánové z nedávno vzniklé skupiny Kyklops spojili příjemné s užitečným; vyvedli své ratolesti a nejen jim v průběhu celého odpoledne zpívali písničky ze své tvůrčí dílny.

Každý z hostů, mezi nimiž bylo na tři stovky rodičů s dětmi z řad veřejnosti, si tak mohl vybrat, čím se na Mikulášské zabaví. Někdo skotačil při písničkách Kyklops, další vymalovávali papírové vánoční ozdoby, jiní opékali buřty u venkovních ohňů, ochutnávali dobroty ve stáncích, nechali si vyložit karty od zkušené kartářky, hráli si s labradourkou Abbay z nadace Mathilda nebo se projeli v předváděcích vozech NH Car. Na své si zkrátka přišel každý; děti i rodiče či prarodiče. A ještě si, jak už to na Mikulášské nadílce bývá, odnesli spoustu prima dárků.

„Mě nejvíc pobavil ruční hasicí přístroj a dvoulitrová vánoční plechovka piva Svijany. Vhod ale přijdou všechny dárky, počínaje kávou Darboven, voňavé svíčky PartyLite, ovocné nápoje Berrywhite, turecké sladkosti Šeherezád nebo balíček kosmetiky Oriflame s novou vůní VIP Night. Tu si nechám na předvánoční večírky.“, hodnotila Kateřina Kristelová.

 

Poděkování patří všem firmám, které věnovaly dárky do nadílky nebo přispěly k příjemnému průběhu Mikulášské nadílky:

Nakladatelství Brána, TOP HOTEL Praha & Congress Centre, MČ Praha 1, nápoje Berrywhite, káva, čaje a čokoláda Darboven, turecké sladkosti Šeherezád, jílová kosmetika Dermokil, vonné svíčky a svícny PartyLite, belgické pralinky Belvec, energetické nápoje Big Shock!, pivovar Svijany, uzeniny Beta, vydavatelství časopisů pro volný čas - www.pekne bydleni.cz, Kartářky světla, výrobci kvalitní šunky LE & CO a společnosti Naturix.

Poděkování samozřejmě patří i firmě Škoda Auto a všem zaměstnancům NH Car.

Zdroj: Kloboukfilm