Černé čaje Sir Winston Tea – ryzí chuť tradice v anglickém stylu

Černé čaje Sir Winston Tea – ryzí chuť tradice v anglickém stylu

Černé čaje Sir Winston Tea – ryzí chuť tradice v anglickém stylu

Vychutnat si černý čaj v duchu britských zvyklostí je speciální zážitek. Není přitom nutné dochucovat nápoj mlékem. Čaje Sir Winston Tea od TEEKANNE jsou důkazem, že perfektní černý čaj je požitkem sám o sobě. Povzbudit se v klasickém ostrovním stylu můžete s majestátním čajem Hearth of London, chuťově silným English Breakfast nebo s delikátní kombinací černého čaje a bergamotu Royal Earl Grey.

K nezaměnitelným černým čajům z řady Sir Winston Tea patří Royal Earl Grey. Podle legendy jej poprvé Angličanům přivezl sir Charles Grey ze svých cest po Číně, kde získal tuto starou čínskou recepturu darem. Svou jemností nás okouzluje i dnes, stejně jako v 19. století anglickou smetánku. Ručně sbíraný černý čaj doplňuje citrusová chuť bergamotu a dohromady tak tvoří harmonickou kombinaci, která ani po stovkách let milovníky čaje nezklame.

Pro ty, kdo touží po zemité chuti černého čaje v plné síle, má Sir Winston Tea připravenou směs English Breakfast. Jak název napovídá, často bývá součástí tradiční ostrovní snídaně. Jeho těžká a chuťově výrazná povaha probere všechny smysly nejen ráno, ale kdykoli je to právě potřeba. Chcete-li zaexperimentovat a do čaje si přidat po vzoru Britů trochu mléka, právě English Breakfast je k tomu skvělou příležitostí.

Vůně a chuť čaje Heart of London vezme za srdce v tom nejlepším slova smyslu. Také v tomto čaji najdeme lehký dotek bergamotu příjemně souznící s čajovými lístky. Stejně jako britská metropole, i tento čaj je známý pro svou majestátnost a svižnost, s níž se po pár doušcích budete cítit probraní a připravení na cokoli.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.

Sir Winston Tea Royal Earl Grey, English Breakfast a Heart of London jsou k dostání za cenu 48,70 Kč