CENTRUM CHODOV VÍTÁ PRÁZDNINY OTEVŘENÍM SPECIÁLNÍ LETNÍ TERASY

CENTRUM CHODOV VÍTÁ PRÁZDNINY OTEVŘENÍM SPECIÁLNÍ LETNÍ TERASY

CENTRUM CHODOV VÍTÁ PRÁZDNINY OTEVŘENÍM SPECIÁLNÍ LETNÍ TERASY

CENTRUM CHODOV VÍTÁ PRÁZDNINY OTEVŘENÍM SPECIÁLNÍ LETNÍ TERASY. NÁVŠTĚVNÍCI SE MOHOU TĚŠIT NA GRILOVÁNÍ NEBO ZMRZLINU ZDARMA

Centrum Chodov si pro své zákazníky připravilo letní novinku. Na prázdniny pro ně otevře speciální terasu – originální součást konceptu Grand Kitchen. Její provoz bude slavnostně zahájen 29. června od 11:00 hodin grilovací party.


Celé léto si zde návštěvníci Centra Chodov mohou odpočinout na stylovém sezení z palet nebo relaxovat v hamakách. Prázdninovou pohodu umocní stánek se speciální zmrzlinou Fresca Paleta, 100% vyráběnou z čerstvého ovoce.

Slavnostní otevření terasy se ponese ve velkém stylu. Členy věrnostního programu jistě potěší grilované kuřecí nebo vepřové steaky spolu s pivem či nealkoholickým nápojem zdarma a jejich ratolesti zmrzlina zdarma. Prvních 300 z nich navíc získá slaměný klobouk jako dárek. Pro všechny příchozí pak budou k dispozici ochutnávky ledových nápojů Starbucks, Kusmi tea, Fruitisimo i KFC. Na své si přijdou i ti nejmenší návštěvníci Centra Chodov, kteří ten den dostanou vysvědčení. Jako odměna za celoroční píli ve škole je pro ně připraveno oblíbené malování na obličej. O navození pravé letní atmosféry se postará DJ.

Na stravování a úroveň stolování klade Centrum Chodov velký důraz. V loňském roce proto ve svých prostorech otevřelo unikátní koncept s názvem Grand Kitchen, jehož součástí je nově právě i letní terasa. Návštěvníci zde naleznou výběr ze světových kuchyní, jejichž nabídka je velice pestrá. Mohou si vybrat z italské, asijské i klasické české kuchyně. Grand Kitchen také nabízí mimořádně vysoký standard stolování – jídlo je servírováno pouze v porcelánovém nádobí, stoly zdobí vázy s bylinkami, k dispozici jsou různé typy nábytku, stylové osvětlení či originální dekorace.

Letní terasu návštěvníci naleznou ve druhém patře u východu z Family zóny. Registrovat se do věrnostního programu Centra Chodov je velmi snadné. Žádost lze jednoduše vyplnit v centru u hostesek, na webu Centra Chodov či pomocí aplikace Centra Chodov, jež je ke stažení v Apple Store nebo Google Play.