CD JSOU VÁNOCE!

CD JSOU VÁNOCE!

CD JSOU VÁNOCE!

JAKUB HÜBNER a s ním v duetech BÁRA BASIKOVÁ, NATÁLIE GROSSOVÁ, CHRISTINA DELANEY a ATHINA LANGOSKÁ.

Již třetí profilové album JAKUBA HÜBNERA přichází tentokrát s poselstvím Vánoc. Na CD zaznívají klasické vánoční koledy Narodil se Kristus pán nebo Tichá noc, stejně jako oblíbené písně s vánoční tematikou v nové nahrávce: Purpura, Bílé Vánoce, Byl den a padla noc, Už z hor zní zvon a další. Nechybí však ani skladby zcela nové, jakými jsou kupříkladu titulní melodie Jsou Vánoce nebo závěrečná skladba Mše půlnoční.

Proč právě tento projekt a letos? Na tuto otázku JAKUB HÜBNER odpovídá: „Vánoce jsou čas, který je mému srdci tolik blízký. Každým rokem ve mně spolehlivě probouzí toho malého kluka, který se vždy těšil, až s rodinou ozdobí stromeček, pomůže mámě s pečením cukroví a na Štědrý večer zasedne k tabuli, kde si při zvuku koled pochutná na kaprovi s bramborovým salátem. A my všichni, kteří jsme se na novém CD podíleli, bychom posluchačům rádi toto období zpříjemnili, protože koledy a hudba s vánoční tematikou k němu bezpodmínečně patří.“

Součástí projektu jsou i dva videoklipy, které vznikly na dvě původní novinky z pera skladatele Zdeňka Bartáka a textaře a producenta CD Michaela Prostějovského, tedy Jsou vánoce a Mše půlnoční. K vidění jsou na Youtube kanálech „muzikálexpres“ a „jakub hübner“. O bohatý a stylově pestrý doprovod se u většiny skladeb postaral, podobně jako u pohádkového alba z loňského roku, muzikálový orchestr CMPO a jeho dirigenti Michal Macourek a Petr Jiříkovský. Nezaměnitelný je i zvuk Kühnova dětského sboru u značné části skladeb.

Producentem a výrobcem CD i videoklipů je, stejně jako u všech předchozích alb Jakuba Hübnera, textař a libretista Michael Prostějovský a jeho agentura Musical Media. CD Jsou vánoce! Bude pokřtěno ve čtvrtek 9. prosince ve 14 hodin v pražském kině MAT (Karlovo náměstí 19, Praha 2). Na výše povolanými kmotrami budou Bára Basiková a Natálie Grossová, jejichž duety s Jakubem Hübnerem budou moci hosté v premiéře slyšet a promítnuty budou i oba výše zmíněné videoklipy. Natálie Grossová a Jakub Hübner pak prozradí více o zcela novém a chystaném projektu pro příští rok.

CD je již nyní v prodeji na E-shopu webu muzikalexpres.cz

a také na webových stránkách supraphonline.cz a v kamenných prodejnách