Čas růží - muzikál s písněmi Karla Gotta

Čas růží - muzikál s písněmi Karla Gotta

Čas růží - muzikál s písněmi Karla Gotta

Jedinečná symbióza písní, největších hitů z repertoáru Karla Gotta a původního scénáře Sagvana Tofi – to je připravovaný muzikál, který spatří světlo světa na jaře 2017 na scéně Hudebního divadla Karlín.

Těšte se na odhalení příběhu starého obrazu, který v sobě skrývá osud jedné velké celoživotní lásky! Čas růží vás již brzy pobaví i dojme! Vzpomínáte? Když jsem já byl tenkrát kluk, Jen se hádej, Svět má ty chvíle rád, Jdi za štěstím, Korunou si hodím, Nápoj lásky č. 10, Je jaká je, Když muž se ženou snídá a mnoho dalších ožije v muzikálových aranžích a pěveckém podání herců a zpěváků, kteří k hitům Karla Gotta přistoupí nově a zároveň s respektem, které si zaslouží!

Nepůjde o životopis Karla Gotta, ale o zcela nový příběh, v němž si publikum určité paralely se životem našeho legendárního zpěváka najdou. Nápad zrál v hlavě Sagvana Tofiho osm let, od dokončení Dětí ráje. "Velký kus práce odvedl Oldřich Lichtenberg, který zajistil práva ke všem písním", uvádí autor scénáře Sagvan Tofi. "Společně jsme pak oslovili Egona Kulhánka, ředitele HUdebního divalda Karlín a tím vznikla spolupráce HDK a Two Men Production, na základě jejíž licence divadlo muzikál Čas růží uvede."

Na premiéru tohoto jedinečného projektu se můžete těšit už na jaře 2017!

Muzikál Čas růží

Scénář: Sagvan Tofi

Hudební dramaturgie: Ondřej Soukup

Hudební nastudování: Martin Kumžák

Choreografie: Petra Parvoničová

Sbormistr: Jiří Březík

Light design: Pavel Dautovský

Sound design: Petr Ackermann

Kostýmy: Roman Šolc

Scéna: Daniel Dvořák

Režie: Petr Novotný