Budoucí Drákula James Tratas má nový bezchybný chrup

Budoucí Drákula James Tratas má nový bezchybný chrup

Budoucí Drákula James Tratas má nový bezchybný chrup

Herec James (Žilvinas) Tratas (26), který ztvární hlavní roli Drákuly v britském snímku „Dracula 2015 – Killer on the Catwalk“ bere svou roli vážně. Protože ví, že jeho zuby budou v detailních záběrech na velkém plátně vidět i s těmi nejmenšími chybičkami, rozhodl se podstoupit estetickou úpravu chrupu na pražské klinice Brandeis Clinic. Nyní může oslnit nejen svým hereckým výkonem, ale také dokonalým úsměvem.

 

James (Žilvinas) Tratas (26) je herec původem z Litvy, který v současné době žije v Praze, ale chystá se za prací do Velké Británie. Na českých obrazovkách se objevil v seriálu TV Prima Vinaři v roli řidiče kamionu z Moldávie. Na světových filmový plátnech ho pak uvidíte v britském snímku „Dracula 2015 killer on the catwalk“, který se začne letos natáčet, a kde ztvární roli Draculy. Jako herec a příležitostný model ví, že o sebe musí náležitě pečovat. Bezchybný úsměv k celkovému dojmu jednoznačně patří, proto si nechal na Brandeis Clinic provést kompletní estetickou úpravu chrupu pomocí fazet. Protože je stále časově hodně vytížený, ošetření proběhlo v několika fázích.

 

"Když mi byla potvrzena hlavní role ve filmu „Dracula 2015 – Killer on the Catwalk“ uvědomil jsem si, že moje zuby budou opravdu hodně vidět. Můj chrup nebyl dokonalý, některé zuby jsem měl ulámané a nerovné, takže jsem se rozhodl si je nechat trochu spravit. Pravděpodobně to bude znít jako klišé, ale bál jsem se zubaře od dětství. Když jsem poznal doktora Ondřeje Kliku, můj strach zmizel. Byl opravdu velmi přátelský a sebejistý, takže jsem hned cítil, že jsem v dobrých rukou. Překvapil mne se svou schopností naslouchat a porozumět mým potřebám. Samotný zákrok byl úplně něco jiného, než jsem čekal: byl bezbolestný a celé to netrvalo moc dlouho. A co je nejdůležitější, že po ošetření jsem nepotřeboval žádnou dobu na rekonvalescenci, takže jsem se mohl ještě týž den vrátit k běžným aktivitám. S výsledkem jsem absolutně spokojený. Díky klenotnicky precizní práci doktora Kliky vypadají moje zuby opravdu krásně a naprosto přirozeně, což je nesmírně důležité pro moji budoucí kariéru," pochvaloval si ošetření na Brandeis Clinic James Tratas.

 

„Jimmy je výborný člověk stejně tak jako skvělý pacient. Věděl přesně, co chce, byl se svými požadavky otevřený a výtečně spolupracoval, o to byla celková práce pro mne jako lékaře příjemnější,“ popsal zkušenost s Jamesem Tratasem jako pacientem estetický zubní lékař MDDr. Ondřej Klika, který zákrok provedl. Anna Brandejs, majitelka a zakladatelka Brandeis Clinic, komentovala ošetření, které James Tratas podstoupil: „James není jenom krásný mladý muž, je také velmi talentovaný. Věřím, že ho čeká slibná kariéra a brzy bude spolupracovat s hollywoodskými hvězdami, z nichž většina má zoubky spravené u zubařů světového renomé. Pro herce je krásný chrup nezbytný. I  práce našich stomatologů je na světové úrovni a James je toho důkazem.“

 

Ačkoli si v České republice James (Žilvinas) Tratas teprve jméno buduje, není v herectví, navzdory svému mládí, nováčkem. Během studií na litevské hudební a divadelní akademii (Lithuanian Academy of Music and Theatre) se zúčastnil více než třiceti projektů. Hrál v několika domácích i zahraničních filmech a reklamách. Okrajově se také věnuje modelingu.