Bryan Adams přichází s novým albem „Get Up!“.

Bryan Adams přichází s novým albem „Get Up!“.

Bryan Adams přichází s novým albem „Get Up!“.

Kanadský zpěvák a kytarista Bryan Adams se již 16.10.2015 připomene svým fanouškům. Připravil pro ně zbrusu nové studiové album, které pojmenoval Get Up!


Deska vychází 16.10.2015 , tedy téměř přesně rok poté, co Bryan vydal titul Tracks Of My Years. Na něm tehdy nabídnul coververze písní svých oblíbených interpretů, tentokrát však přichází s vlastními devíti songy, které doplňuje i čtveřice v akustické podobě. Album Get Up! bude ke koupi na CD, vinylu a k dispozici bude i jeho deluxe podoba na CD, kterou doplní luxusní balení, exkluzivní interview s Bryanem a sada fotografií, jejichž autorem je sám rocker.

 

Bryan většinu písní nové desky napsal i tentokrát s dlouholetým spojencem Jimem Vallancem, který stál u zrodu většiny hitů tohoto Kanaďana. Jak zpěvák uvádí, natáčení probíhalo celkem organicky, tedy jedna píseň za druhou, a to v průběhu několika let. Producentem desky byl Jeff Lynne, frontman legendárních ELO, který v minulosti produkoval písně i pro The Beatles, Paula McCartneyho nebo Toma Pettyho. Bryan a Jeff na nových písních pracovali převážně přes internet, a to tak, že si posílali sem a tam demo nahrávky či části songů a činili tak dlouho, dokud oba nebyli s výsledkem naprosto spokojeni.

Bryan Adams na novém albu Get Up! ukazuje opět dvě tváře. Prezentuje se nejen jako romantik, který umí psát nádherné pomalé písně a balady, ale i jako nestárnoucí rocker se svižnými, leč hitovými songy. To potvrzuje i pilotní singl z desky, za který byla vybrána píseň Brand New Day, jež byla před pár dny uvedena i do rádií!

 

Nenechte si ujít nové album Bryana Adamse “Get Up!“, které pod hlavičkou Universal Music vychází 16.10.2015