Bruce Springsteen a Hard Rock Cafe Praha vytvořili novou limitované edici merche

Bruce Springsteen a Hard Rock Cafe Praha vytvořili novou limitované edici merche

Bruce Springsteen a Hard Rock Cafe Praha vytvořili novou limitované edici merche

Bruce Springsteen a Hard Rock Cafe Praha vytvořili novou limitovanou edici merche - Bruce Springsteen Signature Series: Edition 36

Jde o časově limitovanou kolekci a část výtěžku z jejího prodeje putuje organizaci WhyHunger

PRAHA, 24. října 2018 - Americká hudební legenda Bruce Springsteen a Hard Rock Cafe Praha spojili síly s organizací WhyHunger a vytvořili novou limitovanou kolekci merche, která je v prodeji od 1. října. Kolekce Bruce Springsteen Signature Series: Edition 36 podporuje práci organizace WhyHunger, která se zaměřuje na řešení hladu a chudoby po celém světě.  Tato spolupráce také posiluje závazek společnosti Hard Rock Cafe k jejímu základnímu heslu „All is One" a neustálou snahu společnosti Hard Rock udělat svět bezpečnějším, zdravějším a lepším místem k životu.

„Jako zakládající člen hnutí Artists Against Hunger & Poverty (Umělci proti hladu & chudobě) spadající pod organizaci WhyHunger Bruce významně podpořil naši snahu najít řešení, jak pomoci zemědělcům, potravinovým bankám a dalším skupinám a institucím,“ řekl Noreen Springstead, výkonný ředitel společnosti WhyHunger.  „Jsme nadšeni, že Bruce opět propůjčil svůj hlas, aby obhajoval sociální a potravinovou spravedlnost.

Hard Rock Cafe Praha  věnuje prostřednictvím nadace Hard Rock Heals část peněz z prodeje zboží z kolekce Bruce Springsteen Signature Series organizaci WhyHunger. Časově limitovaná série Signature Series: Edition 36 obsahuje pin (odznáček), kšiltovku a tričko s nápisem Land of Hope & Dreams, což je název písně Bruce Springsteena. Zboží z nové kolekce je možné koupit on-line (www.rockshop.hardrock.com) a v Rock Shopech ve vybraných pobočkách Hard Rock Cafe, Hard Rock Hotel a Hard Rock Casino po celém světě. Rock Shop Hard Rock Cafe Praha, který najdete na Malém náměstí 3 na Praze 1, je otevřen každý den od 10:00 do půlnoci.

Ve speciální edici jsou k dostání tyto tři stylové kousky:

 • Signature series : Edition 36 Tee - Červené tričko s krátkým rukávem a nápisem „Land of Hope & Dreams“ v tmavě modré barvě vytištěným na přední straně a s podpisem Bruce Springsteena na levém rukávu (795 Kč).

Signature series: Edition 36 Hat – Černá kšiltovka s bílým nápisem „Land of Hope & Dreams“ vyšitým na přední straně a s podpisem Springsteena na levé straně (675 Kč.)

Signature Series: Edition 36 Pin – Červeno-tmavě modrý pin (odznáček) ve tvaru kytary s nápisem „Land of Hope & Dreams“ a podpisem Springsteena na přední straně (375 Kč).

„Jako součást hesla značky Hard Rock, kterým je  “All is One”, chceme přispět k boji proti hladu a chudobě,“ řekl Edward Deutscher, senior víceprezident Merchandising a eCommerce společnosti Hard Rock International. „Je nám velkou ctí již podruhé spolupracovat s Brucem Springsteenem

a vytvořit tak novou kolekci,  která přímo pomáhá a podporuje práci našeho charitativního partnera WhyHunger.“

Před více než 25 lety vytvořila značka Hard Rock koncept spolupráce se světově uznávanými hudebníky a kapelami za účelem tvorby originálních designů, díky kterým vznikají limitované edice merche, které jsou prodávány v pobočkách Hard Rock po celém světě. Část výnosu z prodeje tohoto zboží jde pak na charitu, kterou si daný umělec vybere. Hudební ikony jako Bruce Springsteen, Pitbull, Rihanna, Imagine Dragons, U2, KISS, Eric Clapton, The Who, Jon Bon Jovi, Linkin Park, Shakira a Ringo Starr byli součástí programů Hard Rock’s Signature Series a Artist Spotlight, díky kterým se podařilo získat miliony dolarů na dobročinné účely na celém světě.

 

Navštivte www.hardrock.com, kde najdete další podrobnosti o programu Hard Rock's Signature Series nebo www.rockshop.hardrock.com, kde si můžete koupit nové produkty Bruce Springsteen Signature Series: Edition 36. Produkty můžete zakoupit také osobně v Rock Shopu Hard Rock Cafe Praha (Malé náměstí 3, Praha 1) každý den od 10:00 hodin do půlnoci.

O WhyHunger

Organizaci založili v roce 1975 Harry Chapin a rádiový DJ Bill Ayres. WhyHunger je lídrem v budování hnutí, jehož cílem je ukončit hlad a chudobu prostřednictvím propojení lidí s výživnými a cenově dostupnými potravinami, a podporuje základní řešení této otázky, která inspirují k soběstačnosti a posílení komunity. WhyHunger podporuje, poskytuje zdroje a buduje kapacity komunitních organizací a sociálních hnutí, které mění systémy, politiky a instituce, které hlad a chudobu v našem světě moc neřeší. Společně přeměňují náš kolektivní potravinový systém na systém, který je společensky a ekonomicky spravedlivý, živí celé komunity, ochlazuje planetu a zajišťuje práva všech lidí na potraviny, půdu, vodu a udržitelné živobytí. Další informace naleznete na adrese whyhunger.org.

O nadaci Hard Rock Heals 

Nadace Hard Rock Heals je registrovaná charitativní organizace 501(c) (3), která dohlíží na všechny charitativní aktivity společnosti Hard Rock International. Hudba je energie; vyvolává emoce, inspiruje, spojuje a obnovuje. Nadace Hard Rock Heals existuje proto, aby zlepšovala život prostřednictvím hudby. Od svého založení v roce 1971 společnost Hard Rock International spojuje lidi prostřednictvím hudby. Byla vytvořena partnerství s umělci od těch začínajících až po ty ikonické s cílem podpořit charitativní činnosti po celém světě. Nadace Hard Rock Heals poskytuje granty a pomoc jednotlivcům, jejichž cílem je léčit prostřednictvím hudby. Partnerství s podobně smýšlejícími, hudebně zaměřenými organizacemi umožňují nadaci Hard Rock Heals zlepšovat životy.

O Hard Rock International

S provozovnami v 74 zemích, zahrnujícími 185 restaurací, 25 hotelů a 12 kasin, se Hard Rock International (HRI) řadí mezi celosvětově nejuznávanější společnosti. Počínaje kytarou Erica Claptona,

Hard Rock dnes vlastní světově největší sbírku hudebních předmětů, které jsou vystaveny v provozovnách po celém světě. Hard Rock je také známý díky živým hudebním vystoupením, sběratelským kouskům oblečení, obrovské sbírce hudebních upomínkových předmětů a oceněné webové stránce. HRI vlastní světovou ochrannou známku pro všechny značky Hard Rock. Společnost vlastní, operuje a pronajímá ve franšízách restaurace v kultovních městech jako Londýn, New York, San Francisco, Sydney a Dubai. HRI také vlastní, licencuje a/nebo řídí hotely/kasina po celém světě. Destinace zahrnují dva nejúspěšnější hotely a kasina v Tampě a v Hollywoodu, obojí na Floridě, které vlastní a řídí mateřská společnost HRI „The Seminole Tribe of Florida“, dále Atlantic City, Bali, Cancun, Daytona Beach, Ibizu, Orlando, Shenzen a San Diego. Mezi budoucí lokality Hard Rock Cafe patří Maledivy, Manila, Malaga, Georgetown, Fortaleza, Rosario a Chengdu. Nové projekty v oblasti hotelů, kasin nebo hotelů spojených s kasiny zahrnují Berlín, Budapešť, Desaru Coast, Dublin, Londýn, Los Cabos, Maledivy, New York City, Ottawu, Sacramento, Dalian a Haikou v Číně. V roce 2018  udělil časopis Forbes společnosti Hard Rock International titul nejlepšího zaměstnavatele pro ženy.