Brožová, Dolanský, Stanková, Vojtek a Štěpán o dovolené snů

Brožová, Dolanský, Stanková, Vojtek a Štěpán o dovolené snů

Brožová, Dolanský, Stanková, Vojtek a Štěpán o dovolené snů

Čas dovolených je plném proudu a my se zeptali hvězd seriálů Modrý kód a Ohnivý kuře, jak by vypadala jejich dovolená, kdyby neměli žádné časové ani finanční omezení.

Tandem Kristýna Leichtová a Lucie Polišenská vidí svojí ideální dovolenou stejně, měla by probíhat s rodinou nebo přáteli, pobyt u moře by se střídal s chozením na houby, a ideálně by na tu dovolenou chtěly vyrazit společně i s Honzou Dolanským a Jakubem Prachařem, což by mohli zařídit diváci televize Prima, kteří by si natáčení Ohnivýho kuřete u moře v dopisech vyžádali. J

 A jak to mají jejich kolegové?

Roman Vojtek

Miluju jak zimu, tak léto, takže bych jel někam k moři, kde se dá potápět. Mám za sebou několik kurzů freedivingu, moc rád šnorchluji a zanořuji se do hloubek, to by mě bavilo. Ale už několik let je pro mě nejlepší dovolená na nějaké menší jachtě s rodinou nebo partou kamarádů. A když můžu zimě na horách jezdit na prkně, to mám taky moc rád.

 

Kateřina Brožová

Určitě by to byla taková všehochuť, chvíli někde na horách, chvíli u vody, chvíli v lese, v Čechách i v zahraničí. Třeba Rakousko je v létě krásné. Pak také u moře. Hlavně v klidu, bylo hezké počasí a měla jsem u sebe ty nejbližší, které mám ráda.

 

Jan Dolanský

Kdyby byla časově neomezená, tak bych celé dva letní měsíce strávil s dětmi někde pryč. Klidně na chalupě nebo někde u rybníka.

 

Betka Stanková

Určitě bych přemýšlela nad místy, kde jsem si to doteď nemohla dovolit a asi bych se rozšoupla. Asi bych to pojala tak, že první dovolená by byla mega luxus a druhá by byla na místech, kam se člověk dostane jenom s někým, kdo to tam dobře zná, třeba jen s batůžkem. Snad bych to přežila.

 

Jakub Štěpán

Kromě Ameriky, kterou stejně jednou minimálně procestuju, bych vyrazil na souostroví Fidži. Tohle místo bývá označováno jako ráj na zemi. Jsou tu panensky bílé pláže, teplé modré moře, magická krajina. Ostrov navíc disponuje vulkány, pokryté zelenou džunglí. Případně bych odjel bádat po tajemství Mayů do Mexika.