Bob Klepl má radost z plísně

Bob Klepl má radost z plísně

Bob Klepl má radost z plísně

Plíseň není zrovna téma, o němž by lidé rádi mluvili, nebo tento problém nedejbože řešili. Proč měl tedy Bob Klepl takovou radost z toho, že “chytil plíseň”? To se dozvíte v dalším dílu zábavného pořadu Kdo je kdo?

 

“Vždycky, když hádáme, co jsme, a já jsem v koncích, což bývá poměrně často, odevzdaně říkám, že jsem asi nějaká plíseň, jinak to není možné. No a dneska jsem to zase plácnul a náhodou se trefil. Když o plísni pořád mluvím, vypadá to, jako kdybych jí trpěl. Netrpím,” vysvětloval Bob, kterého znají i diváci seriálu Svatby v Benátkách jako zubaře Jonáše.

Tento díl, v němž se Bob dočká své plísně, se ponese ve fotbalovém duchu, k čemuž se všichni účinkující patřičně obléknou. Obě kapitánky navíc “vyběhnou” do boje se stylovými culíky. Alice se promění ve Victorii Beckham Bendovou, ve svém týmu bude mít samozřejmě svého manžela Davida alias Boba Klepla, a také Ronaldinha, který bude mít tvář Romana Ondráčka. Za tým Dany Shakiry Morávkové bude kopat Messi neboli Miloš Pokorný a Zlatan Ibrahimovič alias Jakub Kohák. Ten nasadil do boje dres Arsenalu a chlubil se, že k němu má i trenýrky. “Zlatan mi říkají, protože podobně vypadáme, podobně hraji a máme podobný náhled na život i vztah k lidem,”vysvětlil Jakub Kohák.

V prvním kole bude Jakub Kohák hádat, že představuje inseminátora. A začne tak, jako kdyby hrál fotbal - rovnou bude střílet na branku. “Jsem svůdník, milovník, sňatkový podvodník? Nejsem? A jsem v hajzlu,” shrne. “Ineminátor bylo těžké slovo, tato činnost je mi vzdálená, já mám rád jen sport, četbu knih, poezii, taky zpěv ptactva mě zajímá,” objasní pak.

 

“Můj vztah k fotbalu je nulový, pletu si i správná jména fotbalových klubů, jedu si v plísních a v Bulharsku. Ale tenhle díl mě moc bavil. Líbil se mi nápad udělat ho ve fotbalovém duchu. Mohli bychom udělat klidně další tematický díl, a to letní v plavkách. Já bych to do půl těla klidně dal, kdyby to daly i Dana s Alicí... mohl by to být krásný díl, takový bulharský,” plánoval Bob, když skončilo natáčení tohoto dílu.