BIOPRON pro maminky: Základ pro zdraví miminka se tvoří v prenatálním věku

BIOPRON pro maminky: Základ pro zdraví miminka se tvoří v prenatálním věku

BIOPRON pro maminky: Základ pro zdraví miminka se tvoří v prenatálním věku

Vše záleží na matce

Téměř každá budoucí maminka se ve chvíli, kdy zjistí, že je těhotná, začne více zajímat o svou stravu. Je vyvážená? Dostává miminko skutečně to, co potřebuje? Prvních 1000 dní života, doba mezi početím a druhými narozeninami, je jedinečná etapa, kdy tvoříme základ pro jeho vývoj, růst i pro optimální střevní mikrobiotu na celý život. Už během těhotenství předává matka plodu půdu pro vytvoření střevní mikroflóry, což jsou živé a prospěšné mikroorganismy, které hned po porodu začnou osidlovat trávicí soustavu. Jejich množství a rozmanitost hraje později významnou pozitivní roli jako pevný základ pro celkový dobrý zdravotní stav člověka. Právě doplňování probiotik, které mohou přirozenou rovnováhu mikroflóry ovlivňovat, je podstatné, aby miminko dostalo silný a kvalitní start do života. Přípravek BIOPRON PREGNA+ vytvořený speciálně pro budoucí maminky obsahuje speciální kombinaci 4 probiotických kmenů s vysokým obsahem živých kultur (10 mld. CFU), i kyselinu listovou a vitamíny B1 a B2.

Drobeček se silnou odolností, který později ve školce ustojí vlny různých nachlazení, je snem každých rodičů. Zejména těch, jenž mají doma více malých dětí a sledují, jak se jeden potomek uzdraví a vzápětí lehne další. Pilíře pro budoucí silnou imunitu se tvoří právě v prenatálním období a vše záleží na matce. V této době nejí žena za dva, ale dvakrát zdravěji a zodpovědněji, protože důsledky stravovacích návyků automaticky sdílí i plod. Existují i známky toho, že kvalita a rozmanitost střevní mikroflóry se částečně dědí, proto by její jídelníček měl obsahovat dostatek probiotik, ale také například kyselinu listovou pro podporu funkce imunitního systému.

Přípravek BIOPRON PREGNA+ vytvořený speciálně pro budoucí maminky obsahuje speciální kombinaci 4 probiotických kmenů s vysokým obsahem živých kultur (10 mld. CFU), i vitamíny B1 a B2 a kyselinu listovou pro podporu funkce imunitního systému. Obohaceno také o kanadské brusinky pro podporu celkové pohody a doplnění vhodné výživy těhotné ženy a jejího dítěte. 1 balení pořídíte v lékárnách za 399 Kč. www.biopron.cz

Probiotika se doporučují maminkám jako vhodná podpora například v případě rizika preeklampsie, která se týká výlučně žen ve 3. trimestru a jenž komplikuje výživu plodu, nebo pokud mají častou těhotenskou cukrovku či trpí na nepříjemné vaginální mykózy. Nedocenitelnou výhodou probiotik je také jejich schopnost doplňovat střevní mikroflóru matky a udržovat ji v normálu. V určitém množství se přirozeně vyskytují v jogurtu, acidofilním mléku nebo kefíru. Jestli nejste milovnice těchto výrobků nebo trpíte laktózovou intolerancí, sáhněte po doplňcích stravy, které obsahují vše, co maminky v očekávání a miminko potřebují. Jen vitální žena může předat svému děťátku to nejcennější. Zdraví, o které se bude opírat celý život.

PRVNÍCH 1000 DNÍ ŽIVOTA
Doba trvající přibližně od početí do dvou let věku dítěte představuje unikátní období, kdy dochází k růstu a vytvoření rovnováhy střevní mikroflóry jako základu pro optimální zdraví na celý život.

Pro těhotné ženy: BIOPRON PREGNA+
Přípravek je unikátní kombinací 4 probiotických kmenů, obohacený o vitaminy B1, B2, kyselinu listovou a kanadské brusinky pro podporu celkové pohody a doplnění vhodné výživy těhotné ženy a jejího dítěte. 1 balení pořídíte v lékárnách za 399 Kč.

Od narození do 1 roku: BIOPRON BABY+
Přípravek je unikátní kombinací 2 probiotických kmenů a vitaminu D3 pro podporu obnovy rovnováhy střevní mikroflóry. Vitamin D je potřebný pro normální růst a vývoj kostí a přispívá ke správné funkci imunitního systému u dětí. Doporučováno také při a po léčbě antibiotiky. 1 balení pořídíte v lékárnách za 399 Kč.

Od 1 roku do 2 let: BIOPRON® KIDS+
Přípravek je unikátní kombinací 4 probiotických kmenů a důležitých vitaminů pro pohodu vašeho dítěte. Narušená rovnováha může být příčinou průjmu, zácpy, křečí nebo nadýmání. Vhodné je užívání dětmi, které začaly navštěvovat kolektivní zařízení (jesle, školky, školy) a jsou více vystaveny patogenům. Produkt je obohacený o vitaminy B6 a C, které jsou důležité pro podporu funkce imunitního systému, a proto jsou doporučované jako součást správné výživy dětí. 1 balení pořídíte v lékárnách za 399 Kč.