Bílá, černá a nerez – elegantní klasika, která v kuchyni nikdy neomrzí

Bílá, černá a nerez – elegantní klasika, která v kuchyni nikdy neomrzí

Bílá, černá a nerez – elegantní klasika, která v kuchyni nikdy neomrzí

I malé kuchyňské spotřebiče, stejně jako vše ostatní, podléhají svým módním trendům. Tu je v kurzu pastelová barva, tu květinový nebo geometrický vzor. Nesmrtelná kombinace bílé, černé a nerezu si ale své místo na výsluní drží už roky a zdá se, že ho jen tak neopustí. A má na to víc než právo, vždyť ji milují lidé mající rádi konzervativní styl, stejně jako zastánci moderních strohých interiérů. Je nestárnoucí, nadčasová, elegantní, klasická a stále v kurzu. Nepodléhá módním trendům, dokonale zvýrazní materiál a jakoukoli jinou barvu nechá vedle sebe doslova zazářit. No řekněte sami, nestojí za to pořídit si místo barevných výstřelků kuchyňské vybavení raději v klasickém černo-bílo-nerezovém stylu? K tomu, aby kuchyň vypadala pokaždé jinak, pak stačí už jen nějaký ten drobný detail, třeba v podobě barevné mísy na ovoce. Stačí se nechat inspirovat některým ze spotřebičů české značky elektrospotřebičů Concept.

Příprava nápojů:

Letošní novinka v rychlovarných konvicích s označením RK3180 (nerez), RK3181 (černá) a RK3182 (bílá) se může pochlubit dokonalým provedením v inovativním designu a pohodlnou unikátní termoregulací přímo na držadle. Její objem je 1,7 litru, teplotu lze nastavit v pětistupňových krocích od 50 do 100 °C, má automatické vypínání, funkci Keep Warm, pohodlné nalévání a vylévání vody díky tvarovanému ústí konvice a trojnásobný bezpečnostní systém. Cena 1.999 korun v provedení nerez a 2.199 korun v barvě.

 

Rychlovarné konvice RK3170 (bílá), RK3171 (černá), RK3160 (bílá) a RK3161 (černá) jsou dokonalým spojením elegantního lesklého nerezu a povrchu Cool Touch, díky němuž se o povrch konvičky nikdy nespálíte. Konvice mají objem 1,7 litru, automatické vypínání a trojnásobný bezpečností systém. Modely RK3170 a RK3171 mají navíc ještě na podstavci termoregulaci, která umožňuje nastavení teploty od 70 do 100°C. Cena: 1.190 korun (model bez regulace teploty RK3060 a 3161) a 1.799 korun (model s termoregulací RK3170 a RK3171).

Odšťavňování:

Lis na ovoce a zeleninu LO7065 (nerez), LO7066 (bílá) a LO7067 (černá) HOME MADE JUICE je ideálním pomocníkem na ovoce, zeleninu, rybíz, výrobu studených dezertů, smoothie nebo dokonce výrobu domácího burákového másla. Má velký vstupní otvor o průměru 75 mm, do kterého lze vkládat celé ovoce a zeleninu bez předchozího krájení, využívá moderní technologii dvoufázového procesu odšťavňování a ze zbytků z odšťavňování lze vyrobit placičky, zeleninové karbanátky, zdravé sušené zeleninovo-ovocné chipsy nebo müsli. Cena: 6.999 korun.

Mixování, sekání a příprava smoothie nebo koktejlů:

Smoothie mixér SM8000 má rychlost 33 tisíc otáček za minutu a 4 přednastavené programy – SMOOTHIE, SOUP, ICE CREAM a PULSE – umožňující rychlou a jednoduchou přípravu smoothie, polévek, zmrzliny a také raw stravy, u které lze díky funkcipulse snadno regulovat hrubost sekání. Mixér má objemnou dvoulitrovou nádobu s trojnásobným těsněním a otvor ve víku s integrovanou a snadno vyjímatelnou odměrkou, takže není třeba provoz spotřebiče přerušovat a zpracovávané suroviny lze jednoduše přisypat.  Nádobu je možné na tělo mixéru nasadit jak z levé, tak z pravé strany. Cena: 9.999 korun.

Má nejen krásný černý design a jedinečné dotykové sliderové ovládání, ale podporuje i zdravý životní styl. Smoothie mixér SM3050 má 6 přednastavených programů, z čehož 4 jsou určeny na RAW stravu – polévku dokáže mixér dokonce ohřát přímo v mixovací nádobě na správných 42 °C.  Speciální program ale nabízí také na zmrzlinu nebo mletí mouky. Má dvoulitrovou mixovací nádobu s integrovanou odměrkou, nastavitelnou dobu chodu, kvalitní nože a kovové vnitřní převody. Cena: 5.999 korun.

 

Příprava jídla:

Tyčový mixér TM4750 (bílá) a TM4751 (černá) PRESSITO má vytříbený design a také praktickou odnímatelnou celokovovou nerezovou nohu, chopper o objemu 500 ml, 800 ml velkou mixovací nádobu s víčkem, odnímatelnou šlehací metlu a praktický držák na zeď. Tyčový mixér disponuje funkcí Turbo a jeho výhodou je mimo jiné plynulost regulace otáček a nízká hlučnost. Šlehat, mixovat, sekat nebo drtit je díky ergonomicky tvarované rukojeti naprostá hračka. Cena: 1 499 korun.

Více o produktech na www.my-concept.cz

___________________________________________________________________________________________

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vysokou kvalitu všech produktů.